Sociālā platforma Linkedin uzsākusi piedāvāt jaunu iespēju, kas ļauj balss ieraksta veidā ieskaņot sava vārda izrunu, lai uzrunājot personu nerastos lieki pārpratumi, kas var būt īpaši aktuāli tieši attālināto interviju sakarā šajā pandēmijas laikā.

Balss ierakstu iespēja tikusi testēta iepriekš, bet nu tā oficiāli pieejama visiem lietotājiem. Tās iespējošanai gan būs nepieciešams mobilais telefons un LinkedIn lietotni, jo tikai ar tās palīdzību var veikt ierakstu. Toties to dzirdēt varēs gan lietotnē, gan mājaslapā.

Lai izmantotu šo jauno opciju, jāveic šādi soli:

  1. Jāatver LinkedIn lietotne un jāuzspiež uz sava attēla kreisajā pusē;
  2. Tad jāizvēlas “View Profile” iespēja;
  3. Tālāk jānospiež uz rediģēšanas pogas – zīmuļa labajā pusē;
  4. Un tad būtu jāparādās iespējai “Record name pronunciation”.

Kas šīs visas lietas būs izdarītas, pie profila parādīsies speciāla skaļruna ikona, kura apzīmēs to, ka lietotājs ir ierakstījis sava vārda pareizo izrunu. Tās garums ir 10 sekundes, tāpēc no vienas puses šī varbūt laba iespēja ierakstīt tieši kādu interesanto faktu par sevi, lai tādējādi izceltos ārpus pūļa.

Avots: The Verge

Jāpiezīmē, ka man pašam neizdevās atrast šo ieskaņošanas iespēju, iespējams, tā vēl nav atceļojusi līdz Latvijas tirgum, bet varbūt kāds vēlas padalīties ar savu pieredzi?

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Pronunciation

Autor, tikko pārbaudiju un redzu, ka ir jau šī iespēja pieejama (Android app versija 4.1.467). Uzreiz zem uzvārda ir iespēja +add name pronunciation.