Korejiešu autoražotājs “Hyundai” prezentējis savu pirmo mikroautobusu “County Electric”, kas būs aprīkots ar 128 kWh bateriju paku. Autobuss paredzēts relatīvi īsiem pārbraucieniem.

Pēdējo gadu laikā elektriskie mikroautobusi kļuvuši arvien populārāki, īpaši starp kompānijām, kuras cenšas pāriet uz “zaļāku” autoparku. “Hyundai” savā paziņojumā atklājusi, ka autobuss būs 7,7 metrus garš, tas būs aprīkots ar 128 kWh bateriju un pilnībā uzlādēts tas spēs nobraukt 250 kilometrus. Autobuss tiks piedāvāts ar 15 vai 33 sēdvietām.

Transportlīdzeklis vispirms tiks izlaists Dienvidkorejā, kur tas pasažierus pārvadās īsākos maršrutos, tadējādi šos maršrutus elektrificējot. Kompānija ziņo, ka autobuss būs aprīkots ar dažādiem drošības sensoriem, kas rūpēsies par to, lai vadītāji netīšām neiespiestu pasažierus autobusa durvīs. Autobuss būs aprīkots ar īpašu sensoru, kas nodrošinās durvju palikšanu vaļā, kamēr pasažieri iekāpj un izkāpj no transportlīdzekļa. Tāpat autobusam būs īpaša skaņas sistēma, lai kājāmgājēji varētu dzirdēt tuvojošos autobusu.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments