Xiaomi jau iepriekš bija lielījies ar ātrāko uzlādes iespēju, kādu spēj sniegt mobilo telefonu lādētāji, un tie bija 100W, bet nu video redzams, ka šī jauda varētu būt palielināta līdz 120W.

Kaut arī 100W lādētājs tā arī nenonāca pie klientiem, redzams, ka ir jau gatavs prototips 120W modelim, kurš teorētiski 4000 mAh lielu bateriju spētu pilnībā uzlādēt nieka 13 minūtēs. Šeit gribas vilkt paralēles ar Porsche Taycan ātrajām uzlādes iespējām, kur iedomājamies Teslu kā lielisko elektroauto, taču dažās jomās tā atpaliek no konkurentiem. Attiecīgais lādētājs spēs darboties dažādos veidos, sākot no 15W jaudas līdz šiem iespaidīgajiem 120W.

Reklāma

Šobrīd ļoti ātru uzlādi ar vadu spēj sasniegt Xiaomi Mi 10 Pro un Oppo Super VOOC lādētāji – 50W, bet bezvadu uzlādes ātrumā Mi 10 Pro spēj konkurēt ar OnePlus 8 Pro modeli, jo abi spēj lādēties ar 30W jaudu. Šī varētu būt jaunā niša, kur ne tik populāriem mobilo telefonu ražotājiem iekosties lielo brandu astēs, jo pārējā tehniskā specifikācija pārāk neatšķiras.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
digitalk

uzlādēt sanāks varbūt līdz 80%, pēc tam uzlādes temps ir strauji jāsamazina, citādi uzreiz nokurināsies baterija ar visu telefonu. tāpēc rakstīt par “pilnībā uzlādēt nieka 13 minūtēs” ir bezjēdzīgs pārspīlējums pie mūsdienu baterijām.
 

Last edited 5 months ago by digitalk
Rob

Tapec jau baterija ka ari viss telefons veidots prieks atro uzladi.

Andiitis

Man gan šķiet dīvaini Xiaomi raksta beigas pieminēt 2 dažādus brendus un telefonus, ja pašam Xiaomi ir Mi 10 Pro, kam ir 50W ar vadu un 30W bezvadu…