Baumas norāda uz iespēju, ka Samsung viedtālruņu jaunā saskarne One UI 2.5 varētu atnākt kopā ar reklāmām. Turklāt reklāmas nebūs ignorējamas – reklāmas pat varētu līdz 15 sekundēm kavēt viedtālruņa atslēgšanu ar PIN vai pirksta nospiedumu.

Reklāmas Android viedtālruņos nav nekāds jaunums, tās parasti nāk kopā ar lētākiem modeļiem. Arī šoreiz Samsung One UI 2.5 reklāmas varētu nonākt tikai Galaxy A un Galaxy M sērijas viedtālruņos, kamēr Samsung One UI 2.5 kopā ar Galaxy S sēriju nerādīs reklāmas.

Pieļauju, ka Eiropā Samsung nesadūšosies uzspiest šāda veida reklāmas, bet pilnīgi izslēgt reklāmu apskates iespēju nevaram. 15 sekundes Eiropa nekad neļaus nozagt cilvēkiem, jo te var būt runa par dzīvības glābšanas iespēju liegšanu, lai parādītu sulīgu burgeri un zeltainus vistas nagetus ar BBQ mērcīti.

Nav arī zināms, vai Samsung One UI 2.5 saskarnes gala versijā reklāmas tiks izvietotas, jo ekrānkopija ņemta, visticamāk, no Samsung One UI 2.5 visai agrīnas versijas.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
8 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Tasesmues

Mmmm… es gribu sulīgu burgeri 🍔

Oskars

Es loti ceru, ka samsung to nedaris, ka to izdarija Xiaomi ar visiem saviem telefoniem. Vismaz no velmu saraksta Xiaomi ir izdzeests uz ilgiem laikiem. Samsung razho labus telefonus, bet nu nevajag ieiet galejibas.

Andris

Pie rokas 2 Xiaomi, nevienam reklāmas neesmu redzējis.

Oskars

Nu Latvija varbut v’el nav, bet Lielbritanija sen jau Xiaomi telefonos ir reklamas. Vismaz 2 gadi ja nemaldos.
https://www.youtube.com/watch?v=GkQaTSbekRk

Krotow

Vvz kādam garīgam kroplim jābūt, lai izdomātu kaut ko tādu? No Alcatel kā lēto viedfonu ražotāja jau sanāca atvadīties tieši šī iemesla dēļ. Reklāmas ir manītas arī budžeta Redmi (Xiaomi) izvēlnēs. Arī tu, Samsung… Vismaz vidējā un dārgā gala aparātos ar šo murgu vēl nav jāsastopas.
 
 

Rainers

Laikam īstas laiks pāriet uz ios

r/funny

Vel labāks iemesls pirkt xiaomi imo

Krotow

Xiaomi reklāmas izvēlnēs un pie kam hieroglifos dabūt ir vēl lielāka iespēja. Budžeta galam jau gadās.