Reklāma

Jaunā Facebook saziņas lietotne neļaus piezvanīt nelaikā

Jaunākie raksti

QNAP TS-253D-4G NAS iespēju apskats

QNAP mums laipni sarūpējis uz testu TS-253D NAS tipa tīkla atmiņu, lai mēs varētu iepazīties ar ierīces iespēju klāstu....

Saruna ar Mārtiņu Bērziņu par Citadeles pieredzi fintech risinājumu radīšanā

Bieži vien uzņēmumi, kā arī finanšu iestādes dažādu iemeslu dēļ izvēlas savus risinājumus radīt nevis paši no A līdz...

Riga TechGirls piedāvā bezmaksas dizaina programmēšanas darbnīcas skolniecēm

Lai veicinātu skolas laikā meiteņu lielāku interesi par iespējām tehnoloģiju jomā, Riga TechGirls, sadarbībā ar Zviedrijas vēstniecību Latvijā 7.,...

Pētījums: pārsteidzošs elektroauto lietotāju daudzums atgriežas pie iekšdedzes dzinējiem

Kalifornijā, kas ir viens no lielākajiem elektroauto tirgiem pasaulē, veiktais pētījums parādījis, ka nemaz tik skaisti viss nav šai...

Izsolē iespējams iegādāties vienu biļeti “Blue Origin” kosmosa kuģī; ceļojums notiks jau šovasar

Maija sākumā jau ziņojām, ka Džefa Bezosa vadītā kosmosa kompānija "Blue Origin" drīzumā uzsāks biļešu tirdzniecību ceļojumam kosmosa kuģī...

Facebook nācis klajā ar jaunu lietotni “CatchUp”, kas domāta visiem tiem, kam patīk labāk komunicēt mutiski . Tās galvenās funkcijas ietver zvana iespējas līdz pat 8 cilvēku lielai grupai. Lai arī šobrīd lietošanai tiek piedāvāts ne mazums tērzēšanas aplikāciju, ieskaitot Facebook Messenger un Whatsapp, lietotne CatchUp ir unikāla ar to, ka tajā var veikt tikai audio, nevis video zvanus. Turklāt īpaša ikona informēs par to, kurš lietotājs pieejams sarunai.

Norādīts, ka aplikācijas lietošanai nebūs nepieciešams Facebook konts, jo tā darbosies, izmantojot telefonā esošo kontaktu sarakstu. Lietotājam, lai informētu pārējos par pieejamību sarunai, būs iespēja aplikācijā iestatīt savu tā brīža statusu. Tāpat aplikācija piedāvā iespēju vienuviet redzēt visu kontaktu listi, kuri tajā brīdī gatavi runāt. Savukārt offline esošie un citi kontakti atradīsies zemāk sarakstā.

Facebook skaidro, ka ar CatchUp lietotnes palīdzību vēlas pievērsties vienam no galvenajiem iemesliem, kāpēc mūsdienās zvanām arvien retāk. Bieži vien zvana vietā tiek izvēlēta saziņa caur SMS vai, piemēram, Whatsapp tieši tāpēc, ka cilvēks nezina, vai persona, ar kuru vēlas komunicēt, tajā brīdī nav aizņemta un var runāt. Tādā ziņā jaunā CatchUp lietotne šo problēmu palīdzētu risināt ar īpašo ikonu pie konkrētā kontakta.

Tā kā CatchUp piedāvā arī grupas zvanu funkciju, lietotāji var izveidot atsevišķas līdz 8 cilvēkiem lielas, piemēram, ģimenes un draugu kopas. Brīdī, kad būsi noilgojies pēc sarunas ar ģimeni vai draugiem, vienas pogas spiediens ļaus sakontaktēties ar tiem visiem, protams, ar nosacījumu, ka šie kontakti tajā brīdī būs pieejami sarunai.

Pagaidām gan CatchUp pieejama vien ASV lietotājiem. Mēs, pārējie, vēl kādu laiku turpināsim izmantot citas dažnedažādās komunikācijas iespējas, jo saziņas rīku mūsdienās taču ir tik daudz!

Reklāma

3 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Andis

Diezgan nožēlojami!

Pieejamība nošpikota no skype kam tas bija jau stipri sen, un arī citas funkcijas ir vecas kā pasaule? Kam mums vēl vienu bezjēdzīgu aplikāciju?

Kad negribu lai mani traucē, tad telefonā ir režijums ”Netraucēt” kas atslēgs visus signālus nevis tikai kādas konkrētas aplikācijas!

digitalk

pag, tak vajag vēl kādu mēģinājumu piekļūt lietotāja kontaktiem. ir taču tie spītīgie, kas wacapu nelieto un kontaktus ar fakbūciņu nešārē.

Andis

Labi pateikts :D

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: