Digitālie avatari ir neapturama sērga, jo nu jau esošajiem Bitmoji, Apple Memoji, Samsung Emoji pievienojas Facebook digitālais cilvēciņš. Un jāatzīst, ka man zināmu amerikāņu sociālie tīkli jau ir papildināti ar šo brīnumu. Daži atsevišķi vietējie rakari arī jau ir tikuši pie jaunajiem avatariem un lepni tos izrāda savā Facebook profilā.

Sava digitālā personāža izveidi popularizēt sāka sociālā platforma Snapchat, kura ļāva izmantot Bitmoji risinājumu, lai izveidotu pēc savas līdzības virtuālu cilvēku, apģērbtu to, un pēc tam izmantotu gan dažāda satura veidošanā, gan sarakstoties ar draugiem. Tas ļauj izpaust dažādas emocijas, stilu un visu pārējo. Ar Snapchat palīdzību Bitmoji tēli pat ieguvuši savu šovu, tā kā šī lieta ir visai nopietna. Jāatzīst, ka esmu lietojis gan Snapchat, gan Bitmoji, un tā ir diezgan jautra padarīšana, jo šis avatars ir spējīgs attēlot plašu spektru emociju.

Today, we’re celebrating the launch of avatars in the US! So much of our interactions these days are taking place…

Gepostet von Fidji Simo am Mittwoch, 13. Mai 2020

Facebook avataru šobrīd iespējams izveidot un lietot ASV lietotāji, taču tas būs pieejams visiem. Pagaidām ar tā palīdzību iespējams komentēt ierakstus, kā arī sazināties ar citiem caur Messenger lietotni vai izmantot to kā savu attēlu spēļu sadaļā. Nākotnes plānos to būs iespējams izmantot arī kā daļu no teksta ierakstiem Facebook laika joslā.

Avots: Henrija Bitmoji

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
rododanders

MS xbox jau kopš kineckt sākuma piedāvāja veidot savus avatarus, 10 gadi kādi atpakaļ? Pirkt avataram drēbes varēja pa MS naudām (īsta nauda pa lielam), visādus niekus ko ieguva spēlēs kā bonusus varēja izmantot. Un tā kā tika izmantots kinekt, tad avatars gan seju skanēja, gan varēja kustēties un šis ņēmās līdz automātā.
Bet ja to pašu izdara lielākās platformās, tad re kā, viss aiziet un kā mega jaunums.

diso

Šis atgādina Black Mirror sēriju, “15 million merits”, kur cilvēki tērēja savus līdzekļus visādiem nevajadzīgiem avatariem. Sava veida naudas slaukšana no muļķiem.

rokas

avatars šajā nozīmē (bildīte) jau pēc būtības ir virtuāls, jeb es kaut ko esmu palaidis garām….?

digitalk

tāpēc jau tas nosaukts par virtuālo avataru, lai nodalītu no pamatnozīmes — personas vai idejas inkarnācija, reprezentācija, izpausme fiziskā formā.