web analytics

AOC izlaiž piecus jaunus 240Hz Full HD monitorus geimeriem

Jaunākie raksti

Visi pilnībā elektriskie Volvo modeļi būs pieejami tikai tiešsaistē

Volvo Cars pašlaik fundamentāli mainās jautājumā, kā un kur apmierināt savu klientu vajadzības, un pārveidos tradicionālo pārdošanas modeli, pārejot...

Volvo Cars auto kļūs pilnībā elektriski līdz 2030. gadam

Uzņēmums Volvo Cars ir apņēmies kļūt par līderi ātri augošajā premium klases elektrisko automašīnu tirgū un plāno kļūt par...

Citadeles bezkontakta maksājumu gredzena izmēģinājums

Citadele 2017. gada rudenī pirmā Baltijā saviem klientiem sāka piedāvāt bezkontakta maksājumus ar viedtālruni. Tas toreiz bija liels notikums,...

Sekojot Eiropas noteiktajiem likumiem, Apple mājaslapā ir pieejams ierīču labošanas novērtējums

Pagājušā gada novembrī parādījās informācija par to, ka Eiropā tirgotajiem produktiem būs speciāli jānorāda tas, cik ierīci ir viegli...

LastPass Android lietotne pusslepeni vāc tavus datus

Tīmekļa drošības pētnieki no Exodus (Vācija) paziņojuši, ka LastPass Android lietotne vācot lietotāja datus, turklāt šie dati tiek nodoti...

Displeju speciālists AOC paziņo par piecu jaunu Full HD monitoru izlaišanu: trīs ieliekti (C27G2ZU, C27G2ZE un C32G2ZE) un divi plakani modeļi (24G2ZU, 24G2ZE), kurus jau gaidīja konkurētspējīgie spēlētāji. Jaunie monitori ir diapazonā no 23,8” (60,4 cm) un 27” (68,6 cm) līdz 31,5”(80 cm) un piedāvā elpu aizraujošas specifikācijas: 240 Hz atsvaidzes intensitāte un tikai 0,5 ms (1 ms 31,5” versijai) MPRT rada neticami iegremdējošu sajūtu spēļu pasaulē. Visi modeļi papildus ir aprīkoti ar FreeSync Premium ar LFC (zema kadru ātruma kompensācijas) atbalstu, nodrošinot vienmērīgu spēles vizuālo attēlojumu bez asarošanas un stostīšanās.

Veidots e-sporta entuziastiem

Strauji pieaug e-sporta un sacensību spēļu pasaule; pēc analītiķa Newzoo teiktā, globālie e-sporta ieņēmumi palielināsies līdz 1,1 miljardam ASV dolāru 2020. gadā, salīdzinot ar 950 miljoniem dolāru 2019. gadā – tas ir pieaugums par 15,7 %. Arī e-sporta auditorija 2020. gadā palielināsies līdz 495 miljoniem cilvēku. Kamēr situācija strauji attīstās, arvien vairāk spēlētāju uzskata e-sportu par tik pat dzīvotspējīgu kā bezsaistes sportu un arvien vairāk cilvēku interesējas par sacensību spēlēm.

Tā kā e-sports pamazām sasniedz plašu auditoriju, arvien vairāk spēlētāju tiecas arī uz konkurētspējīgas kvalitātes aprīkojumu. 144 Hz atsvaidzes intensitāte pirms dažiem gadiem kļuva par standartu personālo datoru spēļu pasaulē, un 240 Hz un augstākas frekvences monitori sāka parādīties biežāk, pat mobilajās ierīcēs.

Iepazīstieties ar 240 Hz G2 sēriju

AOC jaunākie liektie 27”un 31,5” sacensību spēļu monitori C27G2ZU, C27G2ZE un C32G2ZE ir aprīkoti ar VA paneļiem, kas piedāvā plašu skata leņķi 178/178°, neticami lielu kontrastu (3000:1) un plašu krāsu gammu (120 % sRGB, 89 % AdobeRGB un 85 % NTSC). 23,8” variantu – 24G2ZU un 24G2ZE – komplektācijā ietilpst TN paneļi, kas nodrošina visaugstāko attēla reakciju bez jebkādiem vizuāliem artefaktiem. Pateicoties mainīgās atsvaidzes intensitātes (VRR) iespējām, AMD FreeSync Premium atbalsts novērš arī asarošanu un stostīšanos.

Visi iepriekš minētie monitori ir izmantojami ne tikai svarīgās situācijās, piemēram, sacensību spēlē, bet arī piemēroti jebkura veida spēles žanram. To plašā krāsu gamma un košās krāsas apvienojumā ar ātrajiem reakcijas laikiem padara jebkuru darbību, RPG, FPS, TPS vai sacensību spēles ļoti ieskaujošas.

Izvēlieties savu sākuma komplektu

AOC piedāvā divus 23,8 ”un 27” modeļu variantus. “Bāzes” versija, kurā ir ZE modeļi 24G2ZE, C27G2ZE un C32G2ZE, ir lētāka versija, kas paredzēta lietotājiem, kurus galvenokārt interesē panelis un tā tehniskās specifikācijas. Displejiem ir grozāms un noliecams statīvs pamata ergonomiskai regulēšanai. Lai palielinātu elastību, tos var pievienot arī VESA statīvam (piemēram, monitora statīvam AOC AS110D0). To labāk aprīkotajiem radiniekiem, ZU modeļiem – 24G2ZU un C27G2ZU ir vienādas sākotnējās specifikācijas, tomēr šiem modeļiem ir vairāk regulējams statīvs augstumam, iebūvēti 2x 2W skaļruņi un četru portu USB 3.2 centrmezgls lietotājiem, kuri vēlas pilnīgu kaujas staciju komplektu.

Visiem modeļiem ir pievilcīgs trīspusējs bezmalu dizains, kas nodrošina gludu izskatu uz rakstāmgalda un vēl ieskaujošākus vairāku monitoru iestatījumus. Low Blue Light režīms un Flicker-Free tehnoloģija samazina spēlētāju bažas par viņu acu veselību garajos turnīros. HDMI 2.0 un DisplayPort 1.2 ligzdas, audio ieeja un izeja piedāvā dažādus pieslēdzamos avotus.

AOC C27G2ZU ir pieejams kopš 2020. gada maija ar ieteicamo mazumtirdzniecības cenu EUR 339, un C27G2ZE būs pieejams 2020. gada jūnijā ar ieteicamo mazumtirdzniecības cenu EUR 319. AOC 24G2ZE, 24G2ZU un C32G2ZE būs pieejami 2020. gada jūlijā ar ieteicamo mazumtirdzniecības cenu attiecīgi 309, 329 un 379 eiro.

2 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Krotow

Būtu labi notestēt aprakstīto preci un aprakstīt, kā tā darbojas. Speceni varu izlasīt arī ražotāja mājas lapā ;)

Kristaps Skutelis

Varbūt arī mums būs iespēja tikt pie šo produktu testa ierīcēm un tad gan būs normāls apskats.

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: