Huawei izziņojis savu pirmo OLED televizoru Vision X65, kas saņēmis 65 collu OLED matricu ar 120Hz attēla atsvaidzi. Protams, Vision X65 piedāvā arī HDR, televizoram sasniedzot līdz pat 1000 cd/m² spilgtumu.

Huawei apgalvo, ka šis ir pasaulē lielākais televizors ar Vācijas TUV Rheinland sertifikātu, kas nozīmē vien to, ka Vision X65 ir draudzīgs lietotāja acīm.

Vision X65 aprīkots ar 14 skaļruņiem, to kopējā jauda ir 75W. Televizoram ir arī izbīdāma kamera videozvanu veikšanai ar 24 megapikseļiem. Kameras darbību nodrošina HiSilicon Hi3559C procesors, kas atbalsta mašīnmācīšanās algogoritmus. Vision X65 ir 128GB atmiņa un 6 GB RAM.

Huawei Vision X65 cena nav zema – Ķīnā televizors maksās ap 3500 dolāriem. Eiropas cena un pieejamība Vision X65 nav zināma.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Madara Saule

Smieklīgi, ka aizmugures vizualizācijā L un R ir otrādi…

Jānis Feldmanis

Nav otrādi, ja viņi izmantos tādu pašu risinājumu kā telefonos. Pieļauju, ka foto ir redzama TV priekšpuse bez ekrāna, ar zem ekrāna izvietotiem skaļruņiem. Šaubos, ka viņi būtu pieļāvuši tādu kļūdu, ka sajaukuši vietām L un R, bet visdrīzāk uzsvars uz to, ka skaļruņi būs kā viņu ražotsjiem telefoniem – zem ekrāna!

Joozis

Nu nez, izskatās tiešām otrādi, ja paskatās uz attēlu, kur ekrāns skatās uz priekšu..

wei mun

Viss korekti, tas ir no kameras ieraksta viedokļa, lai ĶTR KP dienestu darbiniekiem vieglāk orientēties.