Tas nebūtu iPhone, ja par to netiktu baumots. Vēl nav skaidrs, vai Apple izdosies līdz rudens pirmajām dienām sagatavot iPhone 12 sēriju, bet baumas jau norāda, ka Apple viedtālruņos izvietos 5G modemus, kas gan necels (vismaz ne jūtami) viedtālruņu cenas.

Android nometnē valda cita filozofija – jaunais Snapdragon 865 atnācis kopā ar obligātu 5G modemu, kas viedtālruņus sadārdzina par aptuveni 70 līdz 100 eiro, kad tos salīdzina ar Snapdragon 855 modeļiem. Nu vai vismaz tā stāsta vairāki Android ražotāji.

Reklāma

Baumas norāda, ka iPhone 12 Pro tiks pie 6.1 collas ekrāna, iPhone 12 Pro maksās ap 999 USD, kamēr iPhone 12 Pro Max ar 6.7 collu ekrānu maksās sākot no aptuveni 1099 USD. Gaidāmajā iPhone 12 sērijā ietilps iPhone 12, iPhone 12 Max, iPhone 12 Pro un iPhone 12 Pro Max.

Tāpat baumas norāda, ka Apple šogad vēlas vismaz daļēji atgriezties pie kantaino metāla apmalīšu iPhone modeļiem, kas nav redzēti kopš iPhone 6 laikiem. Pēdējais kantaino apmaļu modelis bija iPhone 5S. Nav gan zināms, ko tieši Apple paņems no vecajiem dizainiem un kā tos varēs izmantot kopā ar noliektiem ekrānu sāniem.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
6 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
@@@

nu gluži kā lielajām zobu pastas tūbām – saņemiet 10% par velti.

vai apple ir sajutuši, ka spiest cenu uz augšu pēc 1K robežas ir kontrproduktīvi?

trel

Autor nomaini Euro pret USD vai pārkonvertē uz pareizu Euro cenu.

Andris

Tevis pēc – 925,23€. Pēc teksta tas ir vidējais

Andris

Pēdējais kantainais ir se nevis 5s

Andis

Iphone un pieņemama cena ir kā aukstums saulainā vasaras dienā!

Antis

viss atkarīgs kāda kuram skaitās pieņemama cena