OnePlus 8 un OnePlus 8 Pro viedtālruņu modeļi iznāca vēl šajā mēnesī, tie jau nonākuši pie mums, apskati gatavojas. Bet tā arī nesagaidījām OnePlus 8 Lite modeli, par to bija visai nepārprotamas baumas -OnePlus 8 Lite modelim vajadzēja tapt izziņotam.

Arī iepriekš OnePlus ir eksperimentējis ar lētāku viedtālruņu tapšanu. 2015. gadā iznāca OnePlus X ar Snapdragon 801 procesoru, 5 collu 1080p ekrānu un metāla/ stikla korpusu. Atminos, ka OnePlus X nebija nekas ļoti aizraujošs, arī nekas diži lēts tas nebija.

Pēdējās baumas par OnePlus 8 Lite norāda, ka to tomēr varētu saukt par OnePlus Z. Šis viedtālrunis, iespējams, tiks izziņots jūlijā, pie pircējiem tas varētu nonākt kaut kad vasaras beigās.

OnePlus Z varētu iegūt 6.5 collu ekrānu ar nelielu Infinty-O tipa izgriezumu pašiņu kamerai. OnePlus Z tikšot izmantots pirkstu nospiedumu nolasītājs no OnePlus 7 vai 7T sērijas. Galvenās kameras OnePlus Z būšot tikai divas. Diemžēl izskatās, ka procesoru izvēle varētu krist par labu MediaTek, jo Qualcomm šogad pamatīgi audzējis savu Snapdragon procesoru cenas.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Janis Liepins

Oneplus X izrādijās zvērīgi izturīgs aparāts. Zinu vienu aparātu, kurš darbojas vēl šodien bez jūtamiem kritumiem veiktspējā un baterijas ietilpībā. Riski gan tur pieaug, jo labu brīdi jau softs neatjaunojas

datacore

X modeli 2016. gada janvārī iegādājos, ja nemaldos, par 239 EUR ar bezmaksas piegādi no Nīderlandes vai Šveices. Tolaik vēl OnePlus bija spēkā ielūgumu sistēma, tādēļ Latvijā jaunu nopirkt nebija iespējams. Ja pats nebūtu sava X displeju iznīcinājis uz betona autostāvvietā, visticamāk lietotu vēl tagad. Diezgan labs aparāts par to cenu bija padevies.

beigtapel3

Ja sākāt par OnePlus izturību, tad mans 2015.gada februārī iegādātais OnePlus One 2018. gada vasarā pēc Galaxy 9 iegādes tika nodots lietošanā krustdēlam (pirmklasniekam) un vēl šobaltdien strādā безотказно ar gana stabilu Android 8.1 AOSP build.