Pagājušajā nedēļā sākās iepriekšpasūtīšana jaunākajam iPhone telefonam, un jau šonedēļ tam būtu jānonāk Latvijas pircēju rokās, taču aizkadrā paliek daudz jautājumu par iPhone SE līdzību ar vecāko iPhone 8 modeli. YouTube kanāls PBKreviews savā mobilā telefona izjaukšanas video ir sniedzis ieskatu šajā jautājumā.

Kā redzams, tad 2020.gada iPhone SE ir gandrīz identisks 2017. gada rudenī izlaistajam iPhone 8 modelim, un kas svarīgi, ka tas ir identisks tieši no iekšējās uzbūves, jo Apple vienkārši mīl lietu kārtību. Kaut arī joprojām nav precīzu atbilžu par kameras avotu SE modelī, taču izjaukšanas video parādījis, ka jaunajam iPhone iespējams pievienot vecākā priekšgājēja kameru un tā darbojas. Tāpat visi spraudņi atrodas gandrīz identiskās pozīcijās, nerunājāt par pārējām detaļām, tiesa baterijas gan nebūs iespējams savstarpēji nomainīt, jo atsķiras to kabeļu izmēri.

Tā kā ja jums kaut kur atrodas neizmantots iPhone 8 mobilais telefons, iespējams, tam pat varēs piešķirt otru dzīvi, vai vismaz detaļu vērtība otrreizējā tirgū pieaugs, lai labotu jaunāko iPhone SE modeli. Šāda iekšējās uzbūves un detaļu līdzība patiešām var aktualizēt to, ka remonta nolūkos var tikt izmantotas vecas detaļas, kuras jau ir nolietojušās, bet remonts vismaz būtu salīdzinoši lēts.

iFixit izjaucēju komanda 2020. gada iPhone SE piešķīrusi atzīmi 6 no 10 ballēm, tā kā labošanas iespējas un ērtums ir nedaudz virs vidējā.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
9 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
wils

Protams, mātes dēlis noteikti neatšķiras, tikai krāsas daudzums uz uzrakstiem.

Martins

Tieši mates delis iphone se padara 2x labāku par iphone 8

wils

Sarkasmu jau vairs neviens nesaprot?

Lauris

Vai tiešām procesors veido tikai 1% no tālruņa satura? Pat pēc masas noteikti ir vairāk, nerunājot jau par nozīmību.

Martins

Nē, es drizak teiktu ka tas veido 99% no telefona, nevis 1…

neco

1% kā – cenas, svara, ietekmes uz kopējo darbību, utt.? Tas kā uzrakstīt uz sētas 3 burtus – viens saprot, ka tas ir ķēpājums, cits iet skatīties vai aiz žoga ir atrodams minētais.

Martins

Lol, “identisks” tā procesors ir par 2 modeļiem jaunāks un tas sakrīt ar iphone 11 sēriju, iphone se ir labāka kamera, kā arī tas ir daudz jaudīgāks…

Rūdolfs Rancāns

Kā tur beigās ar to kameru? No kura modeļa ir sensors?

| |

Apple atkal ir ielaidusi līdaku karūsu dīķi – gan fani, gan heiteri mēģina saprast, kas ir salikts tajā rasolā un vai se2 ir veco detaļu groziņš vai pienācīga jauda pa lēto))