Netflix savā YouTube kanālā izvietojis vairākus dokumentālos seriālus, lai tos būtu iespējams noskatīties bez maksas un bez reģistrēšanās Netflix.

Netflix arī iepriekš piešķīra skolotājiem pieejas dokumentālo raidījumu saturam, bet skolas ir slēgtas, kas arī licis spert šo soli.

Reklāma

YouTube izvietotas 10 dokumentālo raidījumu sērijas – 13th, Abstract, Babies, Chasing Coral, Explained, Knock Down the House, Our Planet, Period. End of a Sentence, The White Helmets un Zion. Viss saturs, protams, ir angļu valodā. Netflix ir arī apsolījis, ka dokumentālo raidījumu sērijas tiks iztulkotas vēl aptuveni 12 pasaules valodās.

Marta vidū Eiropas Savienība aicināja pasaulē populārāko video straumēšanas servisu Netflix un arī citus video straumētājus pārstāt piedāvāt video saturu augstā izšķirtspējā. Nelāgais vīruss licis daudziem palikt mājās, mājās ir arī bērni, kurus nākas kaut kā izklaidēt. Eiropas Savienība pieļauj, ka video straumēšana augstā izšķirtspējā var pārslogot internetu, jo mājās palikuši nevis miljoni, bet jau simtos miljonu mērāmas ļaužu masas. Lielākais ļaunums ir augstas izšķirtspējas video straumēšana, kas tērē pamatīgus tīmekļa resursus.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments