OnePlus pēdējos pāris gadus saņem visai pamatotus pārmetumus par bezvadu uzlādes ignorēšanu. Uzņēmums gan vienmēr cenšas atrunāties ar bezvadu uzlādes lēnīgumu. Labā ziņa ir tā, ka vairs šādas atrunas nepalīdzēs.

OnePlus izziņojis Warp Charge 30 Wireless, kas, kā jau vēsta nosaukums, ir ļoti ātra bezvadu uzlādes tehnoloģija. Baumas norāda, ka pie Warp Charge 30 Wireless šogad tiks tikai OnePlus 8 Pro modelis, kamēr lētākais OnePlus 8 diez vai saņems bezvadu uzlādi.

Warp Charge 30 Wireless spēšot viedtālruni no nulles līdz 50% izlādēt pusstundas laikā. Diemžēl var sacīt, ka Warp Charge 30 Wireless gandrīz nav savietojams ar Qi uzlādes standartu. Kāpēc “gandrīz”? Jo Warp Charge 30 Wireless kopā ar Qi lādētāju spēs izmantot tikai 5W, nevis pilnas Qi lādētāja iespējas. Ja Qi lādētājs atbildīs 10W EPP standartam, būs iespējams izmantot visus 10W.

Sagaidāms, ka šogad OnePlus 8 sērijā galvenais uzsvars būs likts uz OnePlus 8 Pro modeli, kamēr pārējie sērijas viedtālruņi (OnePlus 8 un OnePlus 8 Lite) būs jau kaut kur redzētās formās un izpildījumā.

Zināms, ka OnePlus 8 Pro modelis tiks pie 120 Hz ekrāna, kā arī OnePlus 8 un OnePlus 8 Pro tiks pie 5G mobilo datu savienojuma. 5G gan ir drīzāk defekts, nevis efekts, jo tas ir obligāts visiem Snapdragon 865 tīkotājiem, kā arī 5G modems padarīs OnePlus modeļus ievērojami dārgākus. OnePlus 8 un OnePlus 8 Pro būs pieejami ar 12 GB RAM, tātad te nekādi lieli jaunumi nav gaidāmi.

OnePlus 8 sērijas izziņošana būs skatāma YouTube jau 14. aprīlī.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments