web analytics

No 17. – 19. aprīlim norisināsies virtuālais hakatons SexHack 2020 Online

Jaunākie raksti

Arī Xiaomi krīt Trampa nežēlastībā

Lai arī Donaldam Trampam prezidenta amats būs jāpamet jau pavisam drīz, tomēr vēl arvien norit aktīva cīņa ar ārējo...

Pirmoreiz 45 gadu laikā pilnībā tiks pārbūvēta “Lada Ņiva”

Krievu autobūves klasiskais bezceļnieks "Lada Ņiva" pirmoreiz 45 gadu laikā tiks pilnībā pārbūvēts, iegūstot jaunu vizuālo noformējumu un arī...

Tiek izmēģināta funkcija iepirkties tieši no “Youtube” videoklipiem

Iespējams, kāds drīzākā, kāds ne tik tuvā nākotnē kārotās preces iegādāsies pa taisno no "Youtube" videoklipiem. "Youtube" pašreiz meklē...

Sony iepazīstina ar jaunām RA5000 un RA3000 skandām

Sony nāk klajā ar divām jaunām bezvadu skandām – SRS-RA5000 un SRS-RA3000. Abi modeļi ir aprīkoti ar unikālām Sony...

Janvāra beigās tiešsaistē norisināsies Global Game Jam

Global Game Jam (GGJ) ir 48 stundu tiešsaistes pasākums, kas notiek vienlaicīgi daudzās pasaules valstīs. GGJ laikā tiek izstrādātas...“Šis ir pirmais virtuālais hakatons pasaulē, kas veltīts seksualitātes, savstarpējo attiecību, drošības un  reproduktīvās veselības jautājumiem. Pašreizējās krīzes apstākļos, kad cilvēki ir sociāli un fiziski nošķirti, mums uz šiem jautājumiem jāpaskatās drosmīgāk un no cita skatpunkta. Mūsu ķermenis, jūtas, savstarpējās attiecības … ir tik daudz lietu, kurām gan šobrīd, gan arī pēc krīzes būs nepieciešami inovatīvi risinājumi! Ir steidzami nepieciešamas inovatīvas un drosmīgas idejas, lai rastu jaunus tehnoloģiju izmantošanas veidus, kas palielina izpratni par seksuālās izglītības un reproduktīvas veselības nozīmi, kā arī nodrošina drošu komunikāciju digitālajā vidē un ļauj vērsties pēc palīdzības, ja tāda ir nepieciešama,” saka Kārlis Skuja, SexHack Hackathon 2020 Online Organizators.

Pasākumā aicināti piedalīties jebkuras seksuālās orientācijas un identitātes cilvēki, lai kopā virtuālā hakatonā radītu jaunus SexTech risinājumus. SexTech produkti un pakalpojumi tiek veidoti ar mērķi uzlabot cilvēka labsajūtu un seksuālo pieredzi. SexTech – tās ir lietotnes, platformas, sensori, VR, AR, AI, video straumēšana… iespējas ir ļoti plašas. Tiek lēsts, ka SexTech nozare šobrīd ir 20 miljardu USD vērtībā, un paredzams, ka tuvākajos gados šī nozare strauji attīstīties.

Šī pasākuma mērķauditorija ir IT, dizaina, uzņēmējdarbības, komunikācijas un veselības jomas studenti, kā arī jomas eksperti, uzņēmēji un investori. Apvienojoties komandās, 48 stundu laikā dalībnieki izstrādās jaunus risinājumus, lai svētdien pēcpusdienā prezentētu paveikto. Hakatona laikā dalībniekus un komandas konsultēs pieredzējuši mentori, kuri profesionāli strādā dažādās jomās (tehnoloģija, bizness, dizains, veselība utt.).

Komandas aicinātas strādāt gan pie seksuālās veselības un izglītības, gan izklaides un personīgās  drošības risinājumiem. Hakatona galvenās tēmas ir privātums un drošība, izglītība, veselība, tehnoloģijas. Pasākumam šobrīd jau pieteikušies dalībnieki no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Vācijas, Nīderlandes, Norvēģijas, Spānijas un citām valstīm.

Pasākumu organizē biedrība “WindHackers”. Biedrības “WindHackers” mērķis ir veicināt inovatīvu un tehnoloģijās balstītu ideju veidošanos jauniešu vidē, kā arī apvienot cilvēkus no dažādām nozarēm un sfērām, veicinot starpdisciplināro sadarbību un jaunu uzņēmumu izveidi.

Papildus informācijai: www.sexhack.co

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: