Zināms, ka lētais Xiaomi nemaz nebūs tik lēts – paziņots, ka Xiaomi Mi 10 5G globālā versija maksās būtiski vairāk par Xiaomi Mi 10 5G Ķīnas versiju. Xiaomi Mi 10 5G pie mums maksās aptuveni 799 eiro, kamēr Ķīnas versija maksā aptuveni 520 eiro.

Kāda ir Xiaomi Mi 10 5G abu versiju atšķirība? Izskats un tehniskā specifikācija abiem Xiaomi Mi 10 5G variantiem ir viena, globālā variantā klāt nāk tikai Google servisi. Jā, parasti Xiaomi viedtālruņu globālās versijas ir dārgākas, jo klāt nāk piegādes, servisu un nodokļu izmaksas. Tomēr gandrīz 300 eiro ir milzīga starpība.

Reklāma

Xiaomi Mi 10 5G nav vienīgais cietējs, arī Xiaomi Mi 10 Pro 5G būs jūtami dārgāks. Xiaomi Mi 10 Pro 5G Ķīnā maksā aptuveni 660 eiro, pie mums viedtālrunis maksās 999 eiro.

Xiaomi Mi 10 un Xiaomi Mi 10 Pro kopīgas ir vairākas uzbūves nianses – abi viedtālruņi tikuši pie 6.67 collu 1080p+ OLED ekrāniem ar 90 Hz attēla atsvaidzi, abiem ir Android 10 ar Xiaomi MIUI saskarnes pielāgojumiem, Snapdragon 865 procesors un līdz pat 12 GB RAM. Xiaomi Mi 10 un Xiaomi Mi 10 Pro vieno arī četru galveno kameru komplekts ar 108 megapikseļu kameru, bet pārējās trīs kameras ir krasi atšķirīgas.

Xiaomi Mi 10 ticis pie 13 megapikseļu ultra-wide kameras un divām 2 megapikseļu kamerām, kamēr Xiaomi Mi 10 Pro atradīsi 12 megapikseļu kameru portretiem, 8 megapikseļu telefoto kameru un 20 megapikseļu ultra-wide kameru.

Xiaomi Mi 10 piedāvā atmiņu līdz 256 GB, bet Xiaomi Mi 10 Pro – līdz 512 GB. Atšķiras arī uzlādes ātrumi – Mi 10 ir 30 W, kamēr Pro modelī jau ir 50 W ātrā uzlāde ar vadu.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
9 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
itanium

Tad jau manīs cik daudziem Xiaomi liksies interesants par 800 un 1000 EUR. Izskatās, ka cenšas ieņemt Huawei vietu, kamēr vēl var.

Pats pagājušajā gadā paņēmu Mi 9 par < 400 EUR. Esmu apmierināts, bet izvēle uz Xiaomi krita tieši cenas dēļ.

Kristaps Skutelis

Par laimi Ķīna ir liela un viens pēc otra nāks citi lēto telefonu ražotāji. Xiaomi pieaugs un kļūs par premium ierīču ražotāju, bet tā vietā stāsies nākamais lētuču ražotājs. Tas cikls nebeigsies nekad.

itanium

Taisnība, laikam nākamais būs Realme.

Kaspars Siliņš

Mjaa.. man ir 9t pro pirkts zem 400€. Šajā cenu kategorijā viņš ir labs, bet maksāt par xiaomi 1k par gļukainu softu, šaubos… Jau šo pērko domāju par to, vai piemest un nopirkt one plus, vai nē. Diemžēl vajadzēja piemest! Nav jau slikts 9tpro, bet līdz idiālam vēl tālu…

keira

Kamēr ir cilvēki, kas par kompaktu kompi ar ierobežotu pielietojumi gatavi maksāt 1K, tikmēr būs arī piedāvājums – tieši tik vienkārši.

budzis

Telefonā pilnigi pietiek ar 3G, ja ir normāls tīkls. 4G parasti izspiež labi ja 1.5x vairāk nekā ar 3G turpat. Sodien 5G nav isti kur lietot

keira

5G īsti neesot domāts kā “vēl vairāk un vēl ātrāk kaķu video”.

Ainārs

Pavasara lielākā vilšanās, gaidīti telefoni līdz izziņoja Eiropas cenu. Muļķa mierinājums – priekšpasūtītājiem piedāvas savas visnotaļ vidējās (vai zem) kvalitātes ausis. Xiaomi nav slikti telefoni, bet to galvenais trumpis vienmēr bijusi cena, kas ļāva pievērt acis uz dažādajiem mīnusiem un nepilnībām. Tagad, kad esam S20 plus cenu kategorijā, es nespēju saskatīt nevienu pašu argumentu, lai kāds izvēlētos Xiaomi. Bet taisnība, ka tas jau tāda mūžīgais cikls – katrs veiksmīgi strādājošs ķīnietis pāris gadu laikā pietuvojas ar cenām Samsung un Apple līmenim. Un tad uzrodas jauns lētais ražotājs, kas izskatās būs Realme, kas Latvijā vēl nav, bet laika jautājums. Arī Huawei… Read more »

Kristaps Skutelis

Mums, starp citu, jau ir gatavs Realme X2 Pro apskats. Drīzumā būs publicēts. Lieliska ierīce!