web analytics

Viedtālruņu tirgus gāžas negaidīti lielā ātrumā

Jaunākie raksti

“Hyundai” oficiāli izziņo starptautisku “Kona” atsaukumu, kurā tiks mainītas auto baterijas

Dienvidkorejas autoražotājs "Hyundai" oficiāli paziņojis, ka visā pasaulē tiks atsaukti 82 tūkstoši elektroauto, kuriem tiks mainītas baterijas. Gandrīz 76...

Kriptovalūtu lietotāju skaits pārsniedzis 100 miljonus

Pēdējā laikā uzmanības lokā bieži nonākusi tēma par kriptovalūtām, īpaši "Bitcoin" vērtības pieaugumu. Tāpat šādu norēķinu risinājumu sāk atbalstīt...

“Tesla” procesoru trūkuma dēļ uz divām nedēļām aptur “Model 3” ražotāju

Elektroauto ražotājs "Tesla" savā rūpnīcā Fremontā uz divām nedēļām apturējis ražošanas līniju, uz kuras tiek salikts "Model 3". Līnija...

Džo Baidens vēlas pārskatīt piegādes ķēdes, lai mazinātu ASV tehnoloģijas uzņēmumu atkarību no Ķīnas

Jaunais Amerikas prezidents Džo Baidens ir izdevis savas administrācijas rīkojumu, kas paredz, ka tiks veikta tehnoloģiju un ražošanas nozares...

Austrālija pieņem likumu, saskaņā ar kuru “Facebook” un “Google” būs jāmaksā par ziņu saturu

Austrālija nākusi klajā ar paziņojumu, ka oficiāli pieņēmusi jauno mediju likumu. Līdz ar to "Facebook" un "Google" būs jāsāk...Apple vēl februārī paziņoja, ka nebūs iespējams sasniegt nospraustos finanšu mērķus šī gada pirmajiem trim mēnešiem, jo vīrusa plosīšanās ir būtiski ierobežojusi ne tikai pieprasījumu pēc viedierīcēm, bet arī to ražošanu un pēcapkalpošanu (servisa pieejamību).

Šobrīd sāk parādīties pirmās aplēses par viedtālruņu tirgus kritumu. Strategy Analytics vēsta, ka februāris bijis sliktākais mēnesis viedtālruņu pastāvēšanas vēsturē – piedzīvots milzīgs tirgus apjomu kritums. Viedierīču ražotāji februārī piegādājuši viens 61.8 miljonus ierīču, kas ir 38% kritums pret pagājušā gada 99.2 miljoniem februāra mēneša laikā.

Strategy Analytics pagaidām nav snieguši aplēses par katru viedtālruņu ražotāju atsevišķi. Tiek pieļauts, ka Apple iPhone pārdošanas kritums varētu būt jūtami mazāks par vidējo 38% kritumu. Jāņem gan vērā, ka februārī nekas neliecināja par nepatikšanām Eiropā un ASV, kas liek domāt, ka marts būs vēl trakāks mēnesis viedtālruņu tirgum.

Visticamāk, datoru (to komponenšu un jau gatavo galddatoru) un klēpjdatoru tirgus martā un nākamajos mēnešos uzrādīs iepriekš nekad neredzētu pieprasījuma kāpumu, jo no mājām strādā ne tikai pieaugušie. Mājās paliek un no mājām mācās arī bērni. Viedtālruņa ekrānā mācības varētu nesekmēties.

Avots9to5mac

20 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
20 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
azad

Burbulis sāk nolaist gisu un cilvēki sāk saprast, ka tas vied verķis nav tas pats svarīgākais par ko atdot milzu naudu.

digitalk

Jo vēders – dievs visaugstākais,
Un katris pats sev tuvākais,
Tiklīdz kā izsalcis.

— Veidenbaums

KKTK

Interesanti par cik nokritīsies tirgus visādām resnuma (lasīt fitnesa) uzskaites ierīcēm?

azad

Ja telefonam ir vismaz loģiska funkcija, tad viedpulksteņi, aproces ir tikai interesanta fīča, kas tev nekādu būtisku labumu nedod. Tikai rāda tev datus, ko vari intereses pēc apskatīt un analizēt.

Viesturs Grabovskis

Negribu piekrist, ka tikai interesanta fīča. Kopš izmantoju trekošanas ierīci esmu jau vismaz 17kg samazinājis svarā. Tas palīdz disciplinēt, izpildīt uzliktos mērķus aplikācijā, sekot tam, cik kilometrus nostaigā, nobrauc ar velosipēdu, cik ūdeni izdzer un t.t.t. Daudz ērtāk un interesantāk, nēkā veikt kādus pierakstus uz papīra vai elektroniski piezīmju bolokā. Aproce arī apsveic ar sasniegtajiem mērķiem, kas dod gandarījumu un liek iet uz priekšu un sasniegt jaunus mērķus. Ļoti labi, ja var sasaistīt draugus, kas konkrēto risinājumu arī izmanto un sacensties savā starpā, arī tas stimulē, nodarboties ar fiziskām aktivitātēm, sava veida azarts.

KKTK

Tas ir tikai apsveicami, ka kādam tas palīdz ieturēt režīmu. Cik ilgi lieto?

Viesturs Grabovskis

Trīs mēnešus. Interese nav zudusi un turpinu aktīvi trekot visas aktivitātes un, tagad pēdējās dienas regulāri (katru dienu) veicu svaigā gaisā +/- 4km pastaigas ar kājām, ieturot distnaces 2km no citiem, kas pārvietojas. Piekoriģēju maršrutus, lai būtu ne mazāk par 4km noiets vienā pastaigas reizē. Pēc tam var izskatīt noieto maršrutu, kartē. Kad vēl bija iespējams apmeklēt soprta zāli, piekoriģēju slodzes, lai nebūtu sirds pulss lielā pīķī. Līdz tam, tam tā neskoju līdzi, kad gāju uz sporta zāli. Teikšu tā, līdz nebija aproces, nebija tāda stimula tik aktīvi darboties. Iepriekš izmantoju telefona iespējas, lietojot Endomondo aplikāciju (bet tas nebija tik… Read more »

digitalk

@Viesturs Grabovskis forši pārrakstījies ieturot distnaces 2km no citiem :D

Latviets

Es bez nekādām gudrām un dārgām tracking ierīcēm pagājušā pavasarī nometu 15kg… No 95 uz 80kg. Divu mēnešu laikā. Jo vienkārši nospraudu sev mērķi.. Nebūt tik izplūdis vasarā.. Paskrēju, cilāju mājas apstākļos hanteles un vingrinājumus youtūbē meklēju un pildīju svaigā gaisā kas kopumā ir totāli bezmaksas. Ā Un ēdu mazliet veselīgāk… Protams nebija viegli jobaiz pieraduma, gribējās kko uzsnackot un tā… Bet turējos pretī tām iegribām.. Bet šad tad iegriežoties arī maķītī ;) Pirmie tauciņi sadeg ātri jo pēc otrā mēneša ka svars burtiski krita ikdienu svars tāds arī palika, nākamajā mēnesī darot to pašu tikai 1kg bija nost… Respektīvi… Read more »

Skābene

Pilns nets ar video, kā finesa aproce mēra pulsu un skābeķļa piesātinājumu cieti žāvētai desai! Desai ir pulss, bet laikam tāpēc, ka vēl nav sagriezta! :)

azad

Nevar noliegt, ka ir cilvēki, kam tas palīdz un motivē, bet ir arī tādi, kas tik apkarās ar jaunākajiem gadžetiem un sēž kā sēdējuši, uzkapj pa trepēm un skatās ko ir izdarījis:D Tāpat galvenais ir iet un darīt, uzstādīt mērķus un iet un darīt, tā aproce un pulsktenis neko neizdarīs cilvēka vietā. Bet nevaru apstrīdēt, ja cilvēkam palīdz un ir rezultāts.

Krotow

Tad ir jābūt spējai paklausīt ko tev saka verķis uz rokas. Parastajā variantā to var panākt tikai ar no cietuma brīvlaisto izsekošanas aprocēm ;) Uz brīviem cilvēkiem tas nedarbojas.

Astro

Kkā nejūtu, ka pulksteņa neesamība man traucētu nospraust mērķi un iet uz priekšu…

Janis Liepins

Vispār jau svars pamatā saistāms ar ēšanas paradumu maiņu. Pamatā tāpēc, ka lielāko daļu kaloriju tiek tērētas siltuma nodrošināšanai un orgānu funkcionēšanai. Aktivitātēm tur nav īpaši liela loma. Precīzāk apgriezti proporcionāla – muskuļu cm3 ir aptuveni 2x smagāks par tauku cm3. Attiecīgi ātrs svara zudums visbiežāk saistīts ar muskuļu masas zudumu.

Jānis Bukovskis

Es aproci izmantoju kā modinātāju.

deal?

Mainu 20kg griķu un tualetes papīru 36 gab. pret jauno aifonu (nelietotu). Vecos modeļus nepiedāvāt.
UPD: piedāvājums vairs nav spēkā, aifons jau uz galda. Varbūt pēc laika paņemšu arī otru, bet pagaidīšu mazliet un tad ju par 2x mazāku griķu daudzumu.

Krotow

Un kad ceptais gailis ieknābs dupsī un veikali izbeigsies, aifonu grauzīsi?

Jes

Varbūt beidzot nebūs vairs uzpūstas cenas 👍

Latviets

Protams! Ne jau tikai Latvānijā operatoru durvis ir slēgtas… Tādējādi cilvēki netiek ievilināti spontānam pirkumam, jo ieraudzījis veikalā spīdošu reklāmu un izdomājis f.ckit..
Un īpaši tagad jauns ‘viedierīces’ pirkums lai pašikotu kur nu katrs.. Galīgi nav cilvēku prātos.

Oto

Apple un servisa pieejamība haha…

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: