Web Analytics
More
  Reklāma

  Microsoft Edge apsteidz Firefox, kļūst par otru populārāko pārlūku

  Jaunākie raksti

  Microsoft Edge Chromium versijas tīmekļa pārlūks vēl pat nav trīs mēnešus vecs (pēc pārejas no beta versijas uz stabilo versiju), bet tas jau paspējis apsteigt Firefox, kļūstot par otru populārāko tīmekļa pārlūku pasaulē.

  NetMarketShare lēš, ka šī gada martā Microsoft Edge pieder 7.59% no tīmekļa pārlūku tirgus, kas ir lielisks rādītājs tik jaunam tīmekļa pārlūkam, bet jāņem vērā, ka Google Chrome aizņem 68.5% no tirgus. Mozilla Firefox ierindojies trešajā vietā ar 7.19% tirgus daļu.

  Protams, Microsoft Edge rezultāti būtu vēl labāki, ja tiktu ņemti vērā 5.6% lietotāju, kas izmanto Internet Explorer 11. Apple Safari pārlūku izmanto 3.62%, kas ir visai nožēlojams, bet loģisks lietotāju apjoms.

  Microsoft ir arī ieviesis vairākus jaunievedumus – Edge pārlūks kļuvis ātrāks, tajā ir ietverta aizsardzība pret ļaunatūras ielādi un arī kriptovalūtu racēji nevarēs izmantot tavu datoru. Tāpat Edge ļauj beidzot iemainīt Bing meklētāju pret Google dzini.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  4 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Krotow
  06.04.2020 12:29

  Pašlaik izskatās, ka Chrome vienalga ir populārāks par tiem abiem. Pie kam nav Windows-only.

  NR71
  06.04.2020 21:19
  Reply to  Krotow

  Kā, Windows only?! Arī Android tas jau kādu laiku pieejams: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.emmx

  Krotow
  08.04.2020 11:01
  Reply to  NR71

  Nu ir. Taču kam viņš tur vajadzīgs.

  geksis
  08.04.2020 08:34

  “Tāpat Edge ļauj beidzot iemainīt Bing meklētāju pret Google dzini”
  kā to saprast “beidzot”? Jau no pirmsākumiem (testa versijā) tas bija iespējams. Problēma ir tikai tā, ka tev pirms tam ir vismaz vienu reizi jāieiet pašam jebkurā (.lv, .com…) google meklētājā

  Reklāma