Reklāma

Grammarly konkurents Microsoft Editor pieejams Chrome un Edge lietotājiem

Jaunākie raksti

“Tesla” nerealizētā peļņa no ieguldījumiem “Bitcoin” sasniegusi vienu miljardu dolāru

Izskatās, ka "Tesla" ieguldījumi bitkoinos vainagojušies panākumiem un pašreiz nesuši pat ļoti saldus augļus. Kompānija janvāra beigās veica ievērojamu...

“IFA Berlin 2021” tehnoloģiju konference tiek plānota kā pilnvērtīgs klātienes pasākums

"IFA Berlin" tradicionāli ir ļoti gaidīts un vērienīgs pasākums, kurā iespējams uzzināt par aktuālāko plaša patēriņa elektronikas un sadzīves...

Turcija aizliedz maksājumus ar kriptovalūtām

Turcijas Republikas Centrālā banka piektdien nākusi klajā ar nepatīkamu vēsti ikvienam šīs valsts kriptovalūtas lietotājam. Sākot ar 30. aprīli...

“Google Earth” piedāvā video, kas parāda vietas ģeogrāfiskās izmaiņas 37 gadu garumā

"Google" savam pakalpojumam "Google Earth" pievienojusi jaunu funkciju "Timelapse", kas ar interaktīvu video palīdzību ļauj redzēt, kā gadu gaitā...

Jaunākā “F1 2021” videospēle gaidāma 16. jūlijā

Pagājušā gada izskaņā notika pietiekami liels darījums videospēļu nozarē, kad Electronic Arts iegādājas citu videospēļu radītāju Codemasters par 1,2...

Grammarly ir viens no maniem mīļākajiem rīkiem, kad kaut ko nākas uzrakstīt angliski. Grammarly ne tikai iesaka sinonīmus, lai atsvaidzinātu valodu, bet pat spēj pamanīt neskaitāmas gramatikas, pareizrakstības un citas kļūdas. Grammarly pieejams kā spraudnis tīmekļa pārlūkiem, kā Android tastatūra un Grammarly ir arī tīmekļa pārlūka versija.

Microsoft spēris platu soli, lai sagatavotu spējīgu rīku, kas konkurēs ar Grammarly. Microsoft Editor jau šobrīd piedāvā pareizrakstības un valodas lietojuma pārbaudi vairāk nekā 20 pasaules valodās, kā arī tiek solīts, ka atbalstīto valodu skaits tiks papildināts nākotnē.

Microsoft Editor šobrīd pieejams kā tīmekļa pārlūka spraudnis Chrome un Edge pārlūkiem. Bezmaksas Microsoft Editor versijā pieejamas vienkāršas pareizrakstības un gramatikas lietojuma pārbaudes Word, Outlook.com un tīmekļa pārlūkā veiktajos ierakstos. Microsoft 365 Personal un Family lietotājiem būs pieeja uzlabotiem gramatikas ieteikumiem, stila labojumiem, biznesa stila valodas ieteikumiem u.tml.

Microsoft Editor pieejams Edge un arī Chrome.

Reklāma

7 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
7 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
digitalk

Grammarly ir viens no maniem mīļākajiem rīkiem

intereses pēc uzliku un tikpat zibenīgi nonesu. Arti, tu viņu privacy policy esi lasījis? jebkurš pārlūkā ievadītais teksts tiek nosūtīts uz serveriem ASV (kur GDPR ir tukša skaņa) un tiek glabāts tik ilgi, cik viņiem gribēsies. patīk dalīties ar savām parolēm?

Kristaps Skutelis

Tu esi drošs, ka paroles arī lido prom?

digitalk

nē, bet nevajag uzskatīt vēlamo par esošo.

We collect this information as you use the Site, Software, and/or Services:
User Content. This consists of all text, documents, or other content or information uploaded, entered, or otherwise transmitted by you in connection with your use of the Services and/or Software.

Kristaps Skutelis

Man vairāk doma bija par to vai paroļu lauki vispār jau pārlūka līmenī netiek filtrēti un tiem liegta pieeja paplašinājumiem?

digitalk

un kā tad visādi lastpass’i tiek tiem klāt? bez tam paroļu lauki mēdz būt dažādi, kā uzprogrammēts weblapā.

es nonesu grammarly extension, jo tas pēc noklusēšanas ir ieslēgts visās weblapās, ieskaitot Firefox settingus, un to nevar iestatīt otrādi — visur izslēgts un piekļuvi piešķir individuāli.

Kristaps Skutelis

Par paroļu menedžeriem laba piezīme. Būs jāpapēta. Bet doma tev pareiza, ja šis liekas riskanti, tad nav jālieto Grammarly.

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: