Grammarly ir viens no maniem mīļākajiem rīkiem, kad kaut ko nākas uzrakstīt angliski. Grammarly ne tikai iesaka sinonīmus, lai atsvaidzinātu valodu, bet pat spēj pamanīt neskaitāmas gramatikas, pareizrakstības un citas kļūdas. Grammarly pieejams kā spraudnis tīmekļa pārlūkiem, kā Android tastatūra un Grammarly ir arī tīmekļa pārlūka versija.
Microsoft spēris platu soli, lai sagatavotu spējīgu rīku, kas konkurēs ar Grammarly. Microsoft Editor jau šobrīd piedāvā pareizrakstības un valodas lietojuma pārbaudi vairāk nekā 20 pasaules valodās, kā arī tiek solīts, ka atbalstīto valodu skaits tiks papildināts nākotnē.
Microsoft Editor šobrīd pieejams kā tīmekļa pārlūka spraudnis Chrome un Edge pārlūkiem. Bezmaksas Microsoft Editor versijā pieejamas vienkāršas pareizrakstības un gramatikas lietojuma pārbaudes Word, Outlook.com un tīmekļa pārlūkā veiktajos ierakstos. Microsoft 365 Personal un Family lietotājiem būs pieeja uzlabotiem gramatikas ieteikumiem, stila labojumiem, biznesa stila valodas ieteikumiem u.tml.
Grammarly ir viens no maniem mīļākajiem rīkiem
intereses pēc uzliku un tikpat zibenīgi nonesu. Arti, tu viņu privacy policy esi lasījis? jebkurš pārlūkā ievadītais teksts tiek nosūtīts uz serveriem ASV (kur GDPR ir tukša skaņa) un tiek glabāts tik ilgi, cik viņiem gribēsies. patīk dalīties ar savām parolēm?
Tu esi drošs, ka paroles arī lido prom?
nē, bet nevajag uzskatīt vēlamo par esošo.
We collect this information as you use the Site, Software, and/or Services:
User Content. This consists of all text, documents, or other content or information uploaded, entered, or otherwise transmitted by you in connection with your use of the Services and/or Software.
Man vairāk doma bija par to vai paroļu lauki vispār jau pārlūka līmenī netiek filtrēti un tiem liegta pieeja paplašinājumiem?
un kā tad visādi lastpass’i tiek tiem klāt? bez tam paroļu lauki mēdz būt dažādi, kā uzprogrammēts weblapā.
es nonesu grammarly extension, jo tas pēc noklusēšanas ir ieslēgts visās weblapās, ieskaitot Firefox settingus, un to nevar iestatīt otrādi — visur izslēgts un piekļuvi piešķir individuāli.
Par paroļu menedžeriem laba piezīme. Būs jāpapēta. Bet doma tev pareiza, ja šis liekas riskanti, tad nav jālieto Grammarly.
Varbūt tas ir tāpēc, ka spellčekeris strādā “viņu galā”… Bet vispār valid point. Lasījis neesmu. Lietot turpināšu.