web analytics

Grammarly konkurents Microsoft Editor pieejams Chrome un Edge lietotājiem

Jaunākie raksti

Džo Baidenam nākot pie varas, ASV atkal pievienosies Parīzes klimata pārmaiņu nolīgumam

20. janvāris bija ļoti īpaša diena ASV, jo oficiāli amatā stājās jaunais prezidents Džo Baidens. Vienlaikus prezidentu nomaiņa pāršķirs...

Atskats par interneta izmantošanas tendencēm Latvijā 2020. gadā

Starptautiskais interneta pētījumu un tehnoloģiju uzņēmums Gemius apkopojis datus par interneta izmantošanas tendencēm Latvijā 2020. gadā. Salīdzinot ar iepriekšējo...

Jaunākā Google Chrome versija palīdzēs novērst vāju paroļu izmantošanu

Būsim godīgi paši pret sevi - katram no mums vēsturiski līdzi velkas vairākas senas paroles, kas netiek mainītas, jo...

Lietotāji ziņo par problēmu ar jauno Apple M1 aprīkoto datoru ekrānsaudzētājiem

Pēdējo dienu laikā Apple Mac datoru lietotāji sūdzējušies par problēmām ar uznirstošu ekrānsaudzētāju datora ekrānā, un šī problēma novērota...

Elektriskā Audi e-tron GT pirmizrāde gaidāma jau februārī

21. janvārī izziņots šī gada gaidītākā Audi elektroauto, pilnībā elektriskā Gran Turismo, pirmizrādes datums – pasaule to varēs tuvāk...Grammarly ir viens no maniem mīļākajiem rīkiem, kad kaut ko nākas uzrakstīt angliski. Grammarly ne tikai iesaka sinonīmus, lai atsvaidzinātu valodu, bet pat spēj pamanīt neskaitāmas gramatikas, pareizrakstības un citas kļūdas. Grammarly pieejams kā spraudnis tīmekļa pārlūkiem, kā Android tastatūra un Grammarly ir arī tīmekļa pārlūka versija.

Microsoft spēris platu soli, lai sagatavotu spējīgu rīku, kas konkurēs ar Grammarly. Microsoft Editor jau šobrīd piedāvā pareizrakstības un valodas lietojuma pārbaudi vairāk nekā 20 pasaules valodās, kā arī tiek solīts, ka atbalstīto valodu skaits tiks papildināts nākotnē.

Microsoft Editor šobrīd pieejams kā tīmekļa pārlūka spraudnis Chrome un Edge pārlūkiem. Bezmaksas Microsoft Editor versijā pieejamas vienkāršas pareizrakstības un gramatikas lietojuma pārbaudes Word, Outlook.com un tīmekļa pārlūkā veiktajos ierakstos. Microsoft 365 Personal un Family lietotājiem būs pieeja uzlabotiem gramatikas ieteikumiem, stila labojumiem, biznesa stila valodas ieteikumiem u.tml.

Microsoft Editor pieejams Edge un arī Chrome.

7 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
7 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
digitalk

Grammarly ir viens no maniem mīļākajiem rīkiem

intereses pēc uzliku un tikpat zibenīgi nonesu. Arti, tu viņu privacy policy esi lasījis? jebkurš pārlūkā ievadītais teksts tiek nosūtīts uz serveriem ASV (kur GDPR ir tukša skaņa) un tiek glabāts tik ilgi, cik viņiem gribēsies. patīk dalīties ar savām parolēm?

Kristaps Skutelis

Tu esi drošs, ka paroles arī lido prom?

digitalk

nē, bet nevajag uzskatīt vēlamo par esošo.

We collect this information as you use the Site, Software, and/or Services:
User Content. This consists of all text, documents, or other content or information uploaded, entered, or otherwise transmitted by you in connection with your use of the Services and/or Software.

Kristaps Skutelis

Man vairāk doma bija par to vai paroļu lauki vispār jau pārlūka līmenī netiek filtrēti un tiem liegta pieeja paplašinājumiem?

digitalk

un kā tad visādi lastpass’i tiek tiem klāt? bez tam paroļu lauki mēdz būt dažādi, kā uzprogrammēts weblapā.

es nonesu grammarly extension, jo tas pēc noklusēšanas ir ieslēgts visās weblapās, ieskaitot Firefox settingus, un to nevar iestatīt otrādi — visur izslēgts un piekļuvi piešķir individuāli.

Kristaps Skutelis

Par paroļu menedžeriem laba piezīme. Būs jāpapēta. Bet doma tev pareiza, ja šis liekas riskanti, tad nav jālieto Grammarly.

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: