Web Analytics
More
  Reklāma

  Apple vēlas radīt zem ūdens lietojamu iPhone

  Jaunākie raksti

  Kompānija Apple iesniegusi jaunu patentu, kurā tiek aprakstīta iespēja, ka iPhone telefoni būs spējīgi noteikt, ja tie tiek lietoti zem ūdens, automātiski nomainot lietotāja saskarni, to padarot vieglāk lietojamu.

  Patenta mērķis ir padarīt telefona lietošanu pēc iespējas ērtāku zem ūdens, samazinot nepieciešamību tam pieskarties, kā arī saņemot specifiskas vibrācijas, ja ir izdarīts spiediens uz ekrānu. Tas nozīmē, ka brīdī, kad telefons atrastos zem ūdens, uz ekrāna parādītos tikai pašas nepieciešamākās iespējas, kādas ir vajadzīgas nirstot. Papildus tas varētu ļaut nākotnē samazināt baterijas un procesoru noslogojumu, atbrīvojoties no liekām lietotāja darbībām.

  Reklāma

  Patenta vizualizācija liecina par to, ka kompānija, iespējams, strādā pie iespējas mainīt ekrāna jutīgumu. Papildus tam iesniegts patents par jauna veida sejas atpazīšanas sistēmu FaceID, kura spētu nolasīt cilvēku seju dažādos telefona stāvokļos. Piemēram, atbloķēt telefonu ar FaceID, ja iPhone atrodas ainavorientācijas skatā pret lietotāju. Testa labad pamēģināju atbloķēt iPhone 11 Pro modeli šādā stāvoklī un tas patiešām nav iespējams, apmēram pie 45 grādu leņķa jau tas izdevās.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  7 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  LAN
  05.04.2020 15:45

  Ļoti noderīga iespēja nāriņām.

  Oto
  05.04.2020 22:28

  Patents par to kā salabot savu feilu ar FaceID?

  digitalk
  05.04.2020 23:49
  Reply to  Oto

  kurā vietā ir feils ar FaceID?

  Oto
  06.04.2020 08:27
  Reply to  Oto

  Piemēram, atbloķēt telefonu ar FaceID, ja iPhone atrodas ainavorientācijas skatā pret lietotāju. Testa labad pamēģināju atbloķēt iPhone 11 Pro modeli šādā stāvoklī un tas patiešām nav iespējams, apmēram pie 45 grādu leņķa jau tas izdevās.

  Čiekurs
  06.04.2020 09:17
  Reply to  Oto

  Tad jau par feilu varētu saukt nespēju atbloķēt telefonu turot kabatā. Šoreiz tas vienkārši nav paredzēts, galu galā, cik bieži atbloķējot viedlāpstu to turam horizontāli? Kā šādā veidā darbotos pirkstu nospieduma lasītājs? Jā, nekā.
  Ps. Citējot kāda cita tekstu vismaz ieliec to pēdiņās.

  digitalk
  06.04.2020 12:47
  Reply to  Oto

  @Oto tad jau visi viedlāpstu ražotāji feilo ar visiem modeļiem — ja trubu pieliek pie auss horizontāli, tad tevi slikti dzird un tu sarunu biedru dzirdi vēl sliktāk!

  Jorsh
  06.04.2020 14:31

  Varētu vismaz telefonu uzražot, kam pie ūdensizturības fīčas nav zvaigznīte ar paskaidrojumu apakšā, ka garantija neattiecas uz ūdens bojājumiem. 😂

  “ Liquid damage not covered under warranty.”

  Reklāma