Iedomājieties, ka mūsu karantīnas periodu pagarinās līdz 400 dienām, kur vienīgā iespēja iziet ārpus mājas būtu līdz pārtikas veikalam. Iespējams, ka datorspēle “The Longing” būs tiešs atspoguļojums nākotnes apokalipsēm, kurās kāds pietiekami depresīvs tēls 400 dienas pavada zem zemes. Un runa ir par 400 reālām Zemes dienām.

5. martā tika prezentēta izstrādātāja Studio Seufz radītā spēle “The Longing”, kura ieguvusi jau ļoti labus pirmos novērtējumus. Spēles sižets ir pavisam vienkāršs. Tu esi kalps vārdā Shadow, kas dzīvo pazemes alā un gaida karaļa pamošanos. Shadow ir viens pats, un spēles princips ir staigāt pa alu sistēmu. Taču lai to būtu iespējams izdarīt, piemēram, var nākties gaidīt vairākas dienas līdz nokrīt liels stalaktīts un atveras jauna eja.

Reklāma

Карантин, сука, довел: скачал игру. Она оказалась ебанутой примерно на сто процентов. Только послушайте, сюжет такой…

Gepostet von Serguei Kazakov am Montag, 30. März 2020

Shadow var audzēt sēnes, vākt sūnas, kristālus, kā arī zīmēt ļoti depresīvus mākslas darbus, jo spēle un tās mūzika kopumā sniedz smaguma sajūtu. Tādu, kāda varētu būt atrodoties zem zemes tumsā. Toties brīvajā laikā iespējams palasīt tādu grāmatu, kā “Mobijs Diks”, kura spēles laiku paātrina uz pusi, taču tās tik un tā paliek 400 dienas. Ja spēlētājs iziet no spēles, laiks turpina skaitīties, tātad sākot to spēlēt aprīļa mēnesī, kaut kur ap 2021. gada maiju un jūniju būtu iespējams to finišēt.

Spēlei ir pieejams arī 4 stundu garš reklāmas video, kur lielāko daļu Shadow it kā atpūšas, kaut gan principā spēles tēlam nav ne jaēd, ne jāguļ, līdz ar to tā varbūt 24/7 zombēšana pie datora. Par 14,99 EUR to iespējams iegādāties Steam servisā, un tā pieejama gan Windows, gan Mac lietotājiem.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
7 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Centis Ūbele

Pa brīvu pat nekačātu torentos, tādu murgu.

Kristaps Skutelis

Nekačā. Nopērc.

Krotow

Aizvediet šīs spēles radītājiem kravas kasti zāles un atņemiet datorus.

Kristaps Skutelis

Es šorīt viņiem digitāli aizvedu tos nepilnus 15 eiro :)

Roberto

Sūds. Labāk iekrist “ARK”

Kristaps Skutelis

Biksēs tev sūds :D ARK ir kruta spēle, bet tas ir pavisam cits žanrs un tas būtu tāpat kā salīdzināt ābolus ar kartupeļiem.

Ratatatata

Prieks, ka uz katriem 4 geimeriem ir arī kāds labvēlīgi domājošs cilvēks