web analytics

Īpašais LG UltraGear monitors datorspēlēm ar 1ms reakcijas laiku ir pieejams Latvijā

Jaunākie raksti

Arī Xiaomi krīt Trampa nežēlastībā

Lai arī Donaldam Trampam prezidenta amats būs jāpamet jau pavisam drīz, tomēr vēl arvien norit aktīva cīņa ar ārējo...

Pirmoreiz 45 gadu laikā pilnībā tiks pārbūvēta “Lada Ņiva”

Krievu autobūves klasiskais bezceļnieks "Lada Ņiva" pirmoreiz 45 gadu laikā tiks pilnībā pārbūvēts, iegūstot jaunu vizuālo noformējumu un arī...

Tiek izmēģināta funkcija iepirkties tieši no “Youtube” videoklipiem

Iespējams, kāds drīzākā, kāds ne tik tuvā nākotnē kārotās preces iegādāsies pa taisno no "Youtube" videoklipiem. "Youtube" pašreiz meklē...

Sony iepazīstina ar jaunām RA5000 un RA3000 skandām

Sony nāk klajā ar divām jaunām bezvadu skandām – SRS-RA5000 un SRS-RA3000. Abi modeļi ir aprīkoti ar unikālām Sony...

Janvāra beigās tiešsaistē norisināsies Global Game Jam

Global Game Jam (GGJ) ir 48 stundu tiešsaistes pasākums, kas notiek vienlaicīgi daudzās pasaules valstīs. GGJ laikā tiek izstrādātas...Latvijā pieejami vienas milisekundes monitori datorspēlēm. LG Electronics (LG) paplašina UltraGear sērijas monitoru klāstu ar jaunu UltraWide Nano IPS NVIDIA G-Sync monitoru (modelis: 38GL950G-B), kas spēj celt datorspēļu entuziastu spēlēšanas pieredzi jaunā līmenī. Jaunais monitors papildina jau veikalos pieejamo 1 ms UltraGear™ monitoru (modelis: 27GL850-B), kura pārdošana uzsākta 2019. gada nogalē. Šie monitori spēlēm sevī ietver zibenīgi ātru reaģēšanas laiku ar 144hz ekrāna atsvaidzes intensitāti, vairāku spēlētāju režīmus, pārsteidzošas krāsas un skaidru redzamību no jebkura leņķa.

LG UltraGear sērijas monitori ir plaši atpazīstami pasaulē un šobrīd iemanto popularitāti arī Latvijas tirgū, to pieprasījumam pēdējo 12 mēnešu laikā dubultojoties. Monitoru iespaidīgais darbības ātrums un izcilā attēla kvalitāte – neatstās vienaldzīgu nevienu, jo īpaši videospēļu spēlētājiem, radot reālistisku videospēļu spēlēšanas pieredzi.

UltraGear Nano IPS monitori pieejami ar 38 collu (modelis 28GL950G) ekrāna izmēru, pārsteidzošu krāsu reprodukciju, kā arī ātru reakcijas laiku un 144Hz atsvaidzes intensitāti, ko iespējams paaugstināt līdz pat 175Hz. No pagājušā gada nogales pieejami arī mazāka – 27 collu (modelis 27GL850), ekrāna izmēra monitori, kuriem arī piemīt svarīgākās īpašības, kas nepieciešamas videospēļu spēlēšanai.

Monitoram ir izliekts ekrāns, savukārt tā dizains – praktiski bez korpusa malām, ko papildina uzlabota Sphere Lighting 2.0 RGB izgaismojums monitora aizmugurē. Tas uzlabo videospēļu baudīšanas gaisotni, pielāgojot gaismas krāsu uz ekrāna notiekošajai darbībai. Savukārt monitora augstā izšķirtspēja (38GL950G: 3840 x 1600, 27GL850: 2560 x 1440), plašā krāsu gamma (DCI-P3 98%) paredzēta jo īpaši izteiksmīgam un detalizētam attēlam.

38 collu monitors atbalsta gan NVIDIA G-SYNC procesoru, gan VESA DisplayHDR™ 400, un to sertificējusi NVIDIA, veicot vairāk nekā 300 veiktspējas un attēla kvalitātes testus, lai sniegtu uzlabotāku videospēļu spēlēšanas pieredzi. Šie monitori nodrošina nevainojamu kustību bez raustīšanās vai ķeršanās un piedāvā tādus videospēlēm svarīgus uzstādījumus kā Dynamic Action Sync režīmu, Black Stabilizer un Crosshair pirmšķirīgai precizitātei, jo sevišķi FPS spēlēs.

1 komentārs

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
1 Comment
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Andris

[..] monitori pieejami ar 38 collu (modelis 28GL950G).
Modeļa numuram jāsakās ar 3 nevis 2!

Reklāma
Reklāma
Aktuālais Kursors.lv forumā
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: