Samsung paziņojis, ka piedāvās viedtālruņu tīrīšanas servisu Galaxy lietotājiem, turklāt tīrīs ne tikai pašus viedtālruņus, bet arī citas ierīces – planšetdatorus, Galaxy Buds, Galaxy viedpulksteņus u.tml.

Šobrīd Samsung startējis viedierīču dezinfekcijas servisu jau 19 pasaules tirgos, bet sagaidāms, ka arī Latvija pievienosies šim piedāvājumam jau tuvākajā laikā. Tīrīšana tiks nodrošināta Samsung servisa centros un arī Samsung Experience veikalos.

Viedierīču tīrīšanai tiks izmantota UV gaisma, viedierīces netiks nekur iemērktas vai ar kaut ko apsmērētas.

Pirmās valstis, kas tiks pie tīrīšanas servisa būs Argentīna, Čīle, Horvātija, Dānija, Somija, Japāna, Korejas Republika, Malaizija, Jaunzēlande, Norvēģija, Pakistāna, Peru, Polija, Krievija, Spānija, Zviedrija, Amerikas Savienotās Valstis, Ukraina un Vjetnama.

Nedaudz vēlāk pie šīs servisa tiks arī Austrālija, Austrija, Kanāda, Čehija, Francija, Grieķija, Honkonga, Ungārija, Indija, Indonēzija, Izraēla, Itālija, Jordānija, Kazahstāna, Latvija, Meksika, Nīderlande, Panama, Filipīnas, Rumānija, Singapūra, Taivāna, Taizeme, Apvienotie Arābu Emirāti un Apvienotā Karaliste.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
8 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Emīlija Lagzdiņa

Bez maksas?

Austris Fridbergs

Bez maksas.

digitalk

un tagad loģisks jautājums — priekš kam? cik daudz cilvēku taisās nodot savus telefonus, pulksteņus un austiņas citām personām, lai būtu reāla vajadzība dezinficēt? tukšs PR. ps. es jau agrāk esmu teicis, ka Google meklētāja AI pēdējos gados ir kļuvis daudz stulbāks, mazefektīvāks un vairāk pūļa ietekmējams. tomēr no tā var izvilkt interesantus secinājumus. ierakstiet gūglē shitsung un jums papildus piedāvās izvēlēties meklējumu samsung phones vēl smieklīgāks rezultāts ir mēģinot noskaidrot shitsung meaning, googles izpratnē shitsung=samsung ;)

Kristaps Skutelis

Uzņēmumiem kaut kā taču jāparāda, ka viņiem rūp klienti :)

fake care

Cik reizes dienā ir jātīra, li tam būtu jelkāda jēga – 3? 5? vairāk? Un tad iedomāsimies tos cilvēkus, kas no rīta un vakarā stumdīsies pa telpu, aplipinot viens otru ar jau labi zināmajiem vīrusiem.

EsNavVainīgs

A griķus varēs uz tīrīšanu līdzi ņemt ,lai kamēr tīra ir ko uzkost? Vēl jau diršampapīrs ar jāpaņem, lai kluci var nolikt. Nu kā teikt pilns serviss samsūdam.

Cilvēku stulbums ir tik pat bezgalīgs kā visums😂

viesiskviesis

hhhh

Joozis

Pilnīgi labs!