Apple viedie prāti nolēmuši, ka App Store izvietotājām lietotnēm jāpiešķir iespēja sūtīt tā dēvētos push paziņojumus, kuri satur reklāmas. Labā ziņa gan ir tā, ka lietotājam ir lietotnēm jāatļauj veikt šādu darbību, kā arī izstrādātājam ir jāievieš nepārprotamas iespējas atteikties no reklāmu saņemšanas.

Vienlaikus Apple norāda, ka turpmāk App Store netiks izvietotas lietotnes, kuru saturs saistāms ar iepazīšanās sludinājumiem un solījumiem zīlēt nākotni, ja vien satura piegādātājs neveidos unikālu un augstas kvalitātes servisu (lai arī ko tas nenozīmētu…).

Reklāma
Aptuveni šādi iOS izskatās push paziņojumi

Apple gan arī izziņoja visai labu ziņu – lietotņu izstrādātāji vairs nevarēs bakstīt lietotājus ar pieprasījumiem veikt lietotnes novērtējumu App Store. Android pasaulē šāda veida novērtējumu pieprasījumi ir gana bieža parādība. Jo tizlāka lietotne, jo biežāk tā lūdz novērtējumu. No zināmajām lietotnēm lielākie Android grēkāži manās acīs ir 9gag un Endomondo.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
pusher

Pag, kā tas domāts – tu atļauj appai rrādīt paziņojumu, bet paziņojuma/atgādinājuma vietā tur var būt reklāma?

Jānis

Jā, reklāmas būs tur pat kur paziņojumi, bet jābūt būs opcijai aplikācijā, kāda tipa push notification tu vēlies saņem
Cik godīgi izstrādātāji tā darīs un vai kāds pārbaudīs, vai paziņojumi sadalīti pa kategorijām, to nevar zināt. Vienīgi varbūt lietotāji varēs reportēt, ka negodīgi izmanto push notification’us

Oskars

Sho gaidam driz tad Android iericees. Google nelaidis shadu iespeju garaam.

Url

Tas būs sviests…

rudzu rikas

Man nekad nebūs iPhone, bet smieklīgi likās, ka kāds ir pamanījies palaist uz iPhone androīdu :D