Sociālais tīkls LinkedIn ņēmis piemēru no populārajiem Snapchat, Instagram un Facebook, un vēlas arī biznesa sociālajā pasaulē ieviest video stāstiņus (“storijus”), tāpēc kompānijas iekšienē šobrīd notiek risinājuma testēšana, un drīz tas tikšot piedāvāts pirmajiem lietotājiem.

Kā uzsver kompānijas pārstāvis par satura produktiem, tad LinkedIn meklē jaunas iespējas, kā nodrošināt komunikāciju starp cilvēkiem, to iesaisti. Tāpēc sekojot līdzi tirgus tendencēm, tieši video stāstiņiem ir atrasts jauns pielietojums. Tie varētu būt kā līdzeklis, lai ātri padalītos ar kādiem padomiem noteiktā darba izpildē, ikdienas momenti no darba ikdienas, caur kuriem cilvēkiem varētu sākt jautāt dažādas lietas. Jo LinkedIn par komunikāciju, tieši savedot kopā cilvēkus ar nākamajām darba vietām vai vienu biznesu pie otra.

Labs arguments ir arī tajā, ka mūsdienās ir paaudze, kura tieši caur šiem īsajiem video redz veidu, kā izteikt domas un sazināties. Šie cilvēki piesaka un pieteiks sevi darba tirgū, kura meklējumos arvien lielāku lomu ieņem tieši LinkedIn. Šāds saturs iet kopā ar kompānijas mērķi nosacīti brīvā formātā veidot savstarpējās biznesa attiecības, kurām ne vienmēr jābūt juridiski pareizi un skaisti formulētām, bet tās var būt dabīgi radušās no katra pieredzes caur video.

Tiesa 2017. gadā platforma jau piedāvāja izveidot video, kurus ievietot savā profilā, kā arī 2018. gadā parādījās pirmie filtri, atbilstoši konkurentiem, tiesa ši iespēja nozauda. Līdz ar to jaunie stāstiņi būs kā otrais piegājiens. Izklausās, ka šoreiz tas tiks darīts ar lielāku pārliecību, taču kamēr iespēja nav oficiāli pieejama, par to nevaram būt droši.

Kādas ir jūsu ikdienas attiecības ar LinkedIn? Noderīgi vai tomēr ne?

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
digitalk

lai arī LinkedIn mēģina tēlot biznesa orientētu soctīklu, bet tāpat rezultātā atgādina CV katalogu priekš meklējošamies un headhunteriem.

Kristaps Skutelis

Kā arī noder pārdošanas speciālistiem jaunu līdu prospektēšanai.