Apple ir viens no pasaulē vērtīgākajiem zīmoliem, tas panākts ar uzticamiem produktiem un uzmanīgi plānotu mārketinga stratēģiju. Nereti filmās un seriālos redzama Apple produkcija, bet tā nekad netiek nodota rokās ļaunajiem tēliem.

Filmu Star Wars Episode VIII: The Last Jedi un Knives Out režisors Raiens Džonsons (Rian Johnson) pastāstījis, ka Apple neļauj filmu ļaundariem tikt pie iPhone un Mac datoriem. Šis fakts gan uzmanīgam Knives Out filmas vērotājam parādīs, kurš no aizdomās turamajiem beigās nebūs vainīgais.

Īstajā dzīvē gan statistika nav tik daiļa – Apple iPhone tiek visai bieži minēts saistībā ar ASV kārtējiem šaudīšanās piedzīvojumiem.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
10 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
viesiskviesis

šaudīšanās piedzīvojumi ROFL

Jēkabs Balodis

Paldies par spoileri… 😒

KKTK

Nabaga imigranti arī pārsvarā ar aifoniem :D

Krotow

Tagad filmās viņiem vaifonus noņems. Pēc tam būs kā savulaik ar krievu un PSRS simboliku un akcentiem Holivudas kino – pēc telefoniem uzreiz varēs pateikt, kur filma taisīta :)

MeMySelf

Nu vismaz nebūs jādomā kuri ir ļaunie tēli. Tikai jāvero kurš izmanto kuru telefonu.

Varbūt ļaudariem būs jāizmanto Huawei telefoni!?

Usinss

Visticamāk nevar dot ļaundariem rokās, ja vēlas, lai Apple lidzfinansē filmu. Mazs sīkums nav pieminēts, nauda nosaka būt vai nebūt.

Kristaps Skutelis

Es kaut kur biju dzirdējis (un fiksi uzguglējot tas arī apstiprinās), ka Apple par savu produktu iekļaušanu filmās nemaksā ne centa. Ierīces gan sarūpēs, ja tās filmā netiks spridzinātas vai kā savādāk pasniegtas sliktā gaismā.

Arturs Calmanis

Izklausās, ka Apple atkal šauj sev kājā, bet tas nav jaunums. Neesmu dzirdējis, ka ļaunajiem tēliem nedrīkstētu būt kāda zīmola apģērba. Vai, ka protagonists nedrīkstētu ēst Subway paiku.

dr evil

Nu, kā vērtē tos tēlus…katrā filmā ir pa kādam mūdzim ar aifonu, jautājums tikai par negatīvā tēla ietekmes līmeni – reizēm tie ir vienkārši nejēgas vai lūzeri, nevis īsti Dr. Evil.

digitalk

dr. Evil jau arī nebija pats spožākais prāts, komēdijas žanrs liedza :)