ASUS iesaka pārbaudīt savas ROG Strix RX 5700 un ROG Strix 5700 XT sērijas numuru, jo izziņots globāls šo videokaršu atsaukums.

Iemesls ROG Strix RX 5700 un ROG Strix 5700 XT atsaukumam ir vienkāršs – atklāts, ka pasīvās dzesēšanas sistēmas siltuma novadīšanas elementi (heatsink) nav pietiekami stingri pievienoti pie dzesējamajām detaļām, kas var novest videokarti pie pārkaršanas. Šo problēmu atklājuši džentlmeņi no Hardware Unboxed.

ROG Strix RX 5700 un ROG Strix 5700 XT videokartes var pārkarst, ja tās tiek montētas sistēmā horizontāli (99% gadījumu datora korpusā videokartes tieši tā arī tiek ievietotas). Horizontāli ievietotas videokartes nedaudz saliecas, kas pati par sevi nav nekāda problēma, ja vien visas skrūves ir kārtīgi pievilktas.

Hardware Unboxed pat esot piedāvājuši relatīvi vienkāršu videokartes uzlabošanas iespēju mājas apstākļos, nepieciešamas vien citas skrūvītes, bet ASUS tomēr ir atsaucis ROG Strix RX 5700 un ROG Strix 5700 XT videokartes, lai tās tiktu salabotas servisos.

Reklāma

7
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
TeodorsJānis RozenšteinsJammmArtis 🍏Fungry Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Fungry
Viesis
Fungry

Šī problēma ir tikai Asus vai arī citām videokartēm?

dewf
Viesis
dewf

Rakstā taču teikts par ASUS.

Fungry
Viesis
Fungry

Rakstā arī nav teikts, ka citām kartēm viss ir kārtībā. Zinot to, ka šis modelis tehniski nav bijis tas veiksmīgākais arī prasu, vai ir dzirdēts par citiem modeļiem kaut kas.

Artis 🍏
Viesis
Artis 🍏

Ātrumā neatradu, ka citi būtu kaut ko atsaukuši. Katrs ražotājs jau pieliek savu ventilatoru un dizainu, attiecīgi šis varētu būt tikai Asus feils.

Jammm
Viesis
Jammm

Tas nav ventilators tas ir “Heatsink” tādas trubas lai dzesētu iekšējo kartesplati! ventilators palīdz tam bet “Heatsink” nav kārtīgi pievienots lai karstums no kartesplates ietu uz “heatsink”! Heatsink ir no varas jo man tā liekas! Redzēju ka mātesplatēm ir lielas vara trubas bet plānas, un tāda loksne pa visu mātesplati!

Jānis Rozenšteins
Member
Jānis Rozenšteins

Tikai Asus. Asus jau paspēja vainot AMD, jo redz iedotie videokaršu modeļi pēc kuriem taisīti heatsink ir bijuši neprecīzi.
Bet nevienam citam ražotājam tādas problēmas nav.

Teodors
Viesis
Teodors

Malači, labs raksts.
Hardware unboxed arī priecīgi, ka viņus piemin :) Esmu viņu discor
comment image