ASUS iesaka pārbaudīt savas ROG Strix RX 5700 un ROG Strix 5700 XT sērijas numuru, jo izziņots globāls šo videokaršu atsaukums.

Iemesls ROG Strix RX 5700 un ROG Strix 5700 XT atsaukumam ir vienkāršs – atklāts, ka pasīvās dzesēšanas sistēmas siltuma novadīšanas elementi (heatsink) nav pietiekami stingri pievienoti pie dzesējamajām detaļām, kas var novest videokarti pie pārkaršanas. Šo problēmu atklājuši džentlmeņi no Hardware Unboxed.

ROG Strix RX 5700 un ROG Strix 5700 XT videokartes var pārkarst, ja tās tiek montētas sistēmā horizontāli (99% gadījumu datora korpusā videokartes tieši tā arī tiek ievietotas). Horizontāli ievietotas videokartes nedaudz saliecas, kas pati par sevi nav nekāda problēma, ja vien visas skrūves ir kārtīgi pievilktas.

Hardware Unboxed pat esot piedāvājuši relatīvi vienkāršu videokartes uzlabošanas iespēju mājas apstākļos, nepieciešamas vien citas skrūvītes, bet ASUS tomēr ir atsaucis ROG Strix RX 5700 un ROG Strix 5700 XT videokartes, lai tās tiktu salabotas servisos.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
7 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Fungry

Šī problēma ir tikai Asus vai arī citām videokartēm?

dewf

Rakstā taču teikts par ASUS.

Fungry

Rakstā arī nav teikts, ka citām kartēm viss ir kārtībā. Zinot to, ka šis modelis tehniski nav bijis tas veiksmīgākais arī prasu, vai ir dzirdēts par citiem modeļiem kaut kas.

Artis 🍏

Ātrumā neatradu, ka citi būtu kaut ko atsaukuši. Katrs ražotājs jau pieliek savu ventilatoru un dizainu, attiecīgi šis varētu būt tikai Asus feils.

Jammm

Tas nav ventilators tas ir “Heatsink” tādas trubas lai dzesētu iekšējo kartesplati! ventilators palīdz tam bet “Heatsink” nav kārtīgi pievienots lai karstums no kartesplates ietu uz “heatsink”! Heatsink ir no varas jo man tā liekas! Redzēju ka mātesplatēm ir lielas vara trubas bet plānas, un tāda loksne pa visu mātesplati!

Jānis Rozenšteins

Tikai Asus. Asus jau paspēja vainot AMD, jo redz iedotie videokaršu modeļi pēc kuriem taisīti heatsink ir bijuši neprecīzi.
Bet nevienam citam ražotājam tādas problēmas nav.

Teodors

Malači, labs raksts.
Hardware unboxed arī priecīgi, ka viņus piemin :) Esmu viņu discor
comment image