Īpašumu koplietošanas serviss Airbnb, kurš palīdz tūristiem atrast izdevīgu mitekli ceļojuma laikā vai attiecīgi piepelnīties brīvu telpu īpašniekiem, uzsācis kampaņu, kurā piedāvā speciālus skaņu līmeņu sensorus, lai tādējādi veicinātu drošību savos īpašumus. Šīs domāts kā risinājums, lai izvairītos no skaļām ballītēm un nelūgtiem viesiem.

Kompānija uzreiz atzīmē, ka tās nav noklausīšanās ierīces, bet tikai speciāli sensori, kuri mērīs skaņas līmenī, kā to šobrīd dara Apple Watch sērijas pulksteņi. Tas viss, protams, saistīts ar drošību, kā arī lai nerastos domstarpības ar kaimiņiem, ja izīrētajās telpās notiek pārāk skaļas izdarības. Un lai to visu varētu kontrolēt reālā laikā.

Šie sensori gan nav tieši AirBnb ražojums, bet kompānija iesaka trīs izstrādātāju risinājumus – Minut, NoiseAware un Roomonitor. No šiem trim Eiropas kontekstā atbilstošākais izskatās Minut kompānijas risinājums, kura cenā būs sākot no 99 EUR ar mēneša abonēšanas maksu 7,99 EUR. Minut sensors nodrošina papildus informāciju par temperatūru, kustību, mitrumu, kā arī var kalpot kā signalizācija, kas daļēji atspēko cenas līmeni.

Minuit sensors

NoiseAware pēc AirBnb sniegtās informācijas nemaz nav pieejams Eiropas tirgum, taču šīs ierīces pluss ir spēja atšķirt tādus trokšņus, kā durvju aizciršana, lai lieki neziņotu par tiem. Trešais konkurents Roomonitor ar īpašo piedāvājumu būs vislētākais (39 USD), bet šī ierīce piedāvā vienīgi trokšņu analīzi, taču plus ir iespēja to savienot ar citām sistēmām, lai ērtāk ziņotu par situāciju pašam īrniekam. Šim sensoram vajadzētu būt pieejamam arī Eiropā.

Noiseaware sistēma
Roomonitor sensors

Airbnb neliek uzsvaru uz nevienu no ierīcēm, kā arī sensoru obligātu izmantošanu īpašumos, kuri tiek izīrēti caur pakalpojumu. Tas ir vairāk kā ieteikums ar noteiktiem piemēriem, kā labāk izvairīties no papildus problēmām.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma

Leave a Reply

avatar
  Paziņot par jaunumiem  
Paziņot par