Reklāma

Mintos izstrādā jaunu mobilo aplikāciju investoriem

Jaunākie raksti

874 Zs jaudīgo Polestar 6 elektroauto sagaidīsim 2026. gadā

Pirms dažiem mēnešiem elektroauto ražotājs Polestar iepazīstināja ar elektriska sporta auto konceptu, kuram var nolaist jumtu. Jau toreiz uzņēmuma...

“Adidas” jaunās austiņas varēs uzlādēt ar saules gaismu

Sporta apģērbu zīmols "Adidas" ir labi pazīstams tehnoloģiju pasaulē, jo jau iepriekš padižojies gan ar bezvadu austiņām, gan inovatīviem...

Mozilla pētījumā 18 no 25 veselības lietotnēm atzītas par nedrošām

Un nedrošas vēl ir maigi sacīts... Mozilla veiktā pētījumā atklāts, ka ļoti liels skaits veselības un reproduktīvās veselības lietotnes nopludina...

Jaunie AMD Ryzen 7000 procesori oficiāli gaidāmi jau augusta beigās

AMD beidzot oficiāli nospraudis Ryzen 7000 procesoru izziņošanu 29. augustā, kas ir ātrāka par baumoto AMD Ryzen 7000 procesoru...

Apple iPhone Photos lietotne ļauj atpazīt augus un ziedus

Savus viedtālruņus mēs varam izmantot mūsu ikdienā dažādos veidos, ne tikai skatoties sociālos tīklus. Piemēram, Apple iPhone piedāvā iespēju...

Alternatīvo investīciju platforma Mintos paplašina piedāvāto pakalpojumu klāstu, izstrādājot jaunu mobilo aplikāciju Android un iOS sistēmām. Jaunā aplikācija sniedz ērtāku pieeju savstarpējo aizdevumu investīciju pakalpojumiem, kā arī uzlabotu datu drošību un ātrāku informācijas pārskatu, padarot Mintos platformu vēl pieejamāku.

Ņemot vērā klientu pieprasījumu un straujo nozares attīstību, Mintos izstrādāja jaunu mobilo aplikāciju, ikvienam investoram Mintos platformā piedāvājot vienkāršotu pieeju savām investīcijām aizdevumos. Aplikācija veidota vairākās kārtās, sākumā tika izstrādāta tās beta versija, ko notestēja vairāk nekā 3500 investoru un sniedza savu vērtējumu un priekšlikumus.

Beta versijas testēšanas secinājumi ļāva noteikt mobilās aplikācijas izstrādes prioritātes. Tika pieņemts lēmums pakāpeniski pilnveidot aplikāciju, atjauninot tās versijas un ikreiz piedāvājot jaunas tehniskās iespējas. Aplikācijas pirmajā versijā pieejamas pamatfunkcijas – vienkārša, ātra un droša piekļuve investoru kontiem, kā arī ērts investīciju monitorings. Aplikācijas nākamās versijas piedāvās veikt investīcijas aplikācijā un citus pakalpojumus, kuri pašreiz pieejami Mintos platformas mājaslapā.

Mārcis Goģis, Mintos produktu vadītājs: “Mēs bijām patīkami pārsteigti par investoru skaitu, kuri pieteicās par beta versijas testētājiem. Kā arī par viņu aktivitāti, sniedzot viedokli un ieteikumus, kas viņiem patīk vai ne tik ļoti patīk aplikācijā, kā arī ko varētu vēl uzlabot. Mūsu investoru lojalitāte un iesaiste platformas izstrādē noteikti ir viens no pamatiemesliem Mintos straujajai izaugsmei.”

Mārtiņš Šulte, Mintos līdzdibinātājs un vadītājs: “Šobrīd Mintos pakalpojumus lieto vairāk nekā 265 000 investoru 91 pasaules valstī, un to skaits strauji aug. Mintos mobilās aplikācijas galvenais mērķis ir piedāvāt viņiem, kā arī jauniem investoriem ātrāku un vienkāršāku piekļuvi saviem kontiem. Nākotnē Mintos mobilā aplikācija varētu kļūt par galveno veidu Mintos pakalpojumu izmantošanai.”

M. Šulte piebilst, ka, attīstoties starptautiski, ļoti svarīgi ir apmierināt lietotāju vajadzības valstīs, kurās pakalpojumu saņemšana ar mobilo aplikāciju ir ierastāka un populārāka nekā šo pakalpojumu saņemšana citā veidā.

Mobilā aplikācija kalpos par pamatu jauniem Mintos pakalpojumiem, kuri pašreiz vēl ir izstrādes stadijā – piemēram, Mintos investoru IBAN konta numuri un debetkartes.

3 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
3 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
itanium
21.02.2020 11:17

Produktu Owneri šim meklēja salīdzinoši nesen, beta testēšana sākās Decembrī, publicē tagad – prieks skatīties, ka ir uzņēmumi, kuros lietas virzās uz priekšu raiti!

Kursors.lv
21.02.2020 11:20
Reply to  itanium

Stārtapos viss parasti notiek ātri.

Zinātājs
21.02.2020 11:52
Reply to  itanium

Šo izstrādāt sāka produkta ovneris, kas Mintos sāka strādāt pirms gada. Tas, ko meklēja, bija cits, lai paplašinātos.

Reklāma