Web Analytics
More
  Reklāma

  Mintos izstrādā jaunu mobilo aplikāciju investoriem

  Jaunākie raksti

  Alternatīvo investīciju platforma Mintos paplašina piedāvāto pakalpojumu klāstu, izstrādājot jaunu mobilo aplikāciju Android un iOS sistēmām. Jaunā aplikācija sniedz ērtāku pieeju savstarpējo aizdevumu investīciju pakalpojumiem, kā arī uzlabotu datu drošību un ātrāku informācijas pārskatu, padarot Mintos platformu vēl pieejamāku.

  Ņemot vērā klientu pieprasījumu un straujo nozares attīstību, Mintos izstrādāja jaunu mobilo aplikāciju, ikvienam investoram Mintos platformā piedāvājot vienkāršotu pieeju savām investīcijām aizdevumos. Aplikācija veidota vairākās kārtās, sākumā tika izstrādāta tās beta versija, ko notestēja vairāk nekā 3500 investoru un sniedza savu vērtējumu un priekšlikumus.

  Reklāma

  Beta versijas testēšanas secinājumi ļāva noteikt mobilās aplikācijas izstrādes prioritātes. Tika pieņemts lēmums pakāpeniski pilnveidot aplikāciju, atjauninot tās versijas un ikreiz piedāvājot jaunas tehniskās iespējas. Aplikācijas pirmajā versijā pieejamas pamatfunkcijas – vienkārša, ātra un droša piekļuve investoru kontiem, kā arī ērts investīciju monitorings. Aplikācijas nākamās versijas piedāvās veikt investīcijas aplikācijā un citus pakalpojumus, kuri pašreiz pieejami Mintos platformas mājaslapā.

  Mārcis Goģis, Mintos produktu vadītājs: “Mēs bijām patīkami pārsteigti par investoru skaitu, kuri pieteicās par beta versijas testētājiem. Kā arī par viņu aktivitāti, sniedzot viedokli un ieteikumus, kas viņiem patīk vai ne tik ļoti patīk aplikācijā, kā arī ko varētu vēl uzlabot. Mūsu investoru lojalitāte un iesaiste platformas izstrādē noteikti ir viens no pamatiemesliem Mintos straujajai izaugsmei.”

  Mārtiņš Šulte, Mintos līdzdibinātājs un vadītājs: “Šobrīd Mintos pakalpojumus lieto vairāk nekā 265 000 investoru 91 pasaules valstī, un to skaits strauji aug. Mintos mobilās aplikācijas galvenais mērķis ir piedāvāt viņiem, kā arī jauniem investoriem ātrāku un vienkāršāku piekļuvi saviem kontiem. Nākotnē Mintos mobilā aplikācija varētu kļūt par galveno veidu Mintos pakalpojumu izmantošanai.”

  M. Šulte piebilst, ka, attīstoties starptautiski, ļoti svarīgi ir apmierināt lietotāju vajadzības valstīs, kurās pakalpojumu saņemšana ar mobilo aplikāciju ir ierastāka un populārāka nekā šo pakalpojumu saņemšana citā veidā.

  Mobilā aplikācija kalpos par pamatu jauniem Mintos pakalpojumiem, kuri pašreiz vēl ir izstrādes stadijā – piemēram, Mintos investoru IBAN konta numuri un debetkartes.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  3 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  itanium
  21.02.2020 11:17

  Produktu Owneri šim meklēja salīdzinoši nesen, beta testēšana sākās Decembrī, publicē tagad – prieks skatīties, ka ir uzņēmumi, kuros lietas virzās uz priekšu raiti!

  Kursors.lv
  21.02.2020 11:20
  Reply to  itanium

  Stārtapos viss parasti notiek ātri.

  Zinātājs
  21.02.2020 11:52
  Reply to  itanium

  Šo izstrādāt sāka produkta ovneris, kas Mintos sāka strādāt pirms gada. Tas, ko meklēja, bija cits, lai paplašinātos.

  Reklāma