Reklāma

Mintos izstrādā jaunu mobilo aplikāciju investoriem

Jaunākie raksti

CAT izziņojis izturīgu, savāžamu viedtālruni S22 Flip

CAT S22 Flip ir jauns izturīgais viedtālrunis, kas ticis pie tā dēvētā clamshell dizaina. Viedtālruni varēsi aizvērt ciet, lai...

IKEA un ASUS ROG kopīgi radītās mēbeles būs pieejamas jau oktobrī

Pirms aptuveni gada IKEA un ASUS ROG kopīgi paziņoja par mēbeļu sēriju izveidi datorspēļu cienītājiem. Paziņots, ka jau oktobrī...

“NIO” nākamgad plāno pilnvērtīgi ienākt Eiropas tirgū

Ķīniešu elektroauto ražotājs "NIO" apstiprinājis, ka nākamā gada beigās Vācijā ieradīsies "ET7" elektriskais sedans, kas iezīmēs autoražotāja pilnvērtīgu ienākšanu...

Microsoft izziņo, ka klasiskā Office 2021 versija būs pieejama sākot no 5. oktobra

Jau februāra sākumā Microsoft informēja, ka jaunākā Microsoft Office 2021 versija būs pieejama vēlāk šī gada laika, un pēc...

Apple iPhone 13 Pro modeļa grafiskā apstrādes jauda būs par 55% labāka nekā iPhone 12 Pro

Šajā nedēļā Apple beidzot izziņoja atjaunotus četrus iPhone 13 modeļus. Kaut arī tie vēl nav oficiāli nonākuši pie gala...

Alternatīvo investīciju platforma Mintos paplašina piedāvāto pakalpojumu klāstu, izstrādājot jaunu mobilo aplikāciju Android un iOS sistēmām. Jaunā aplikācija sniedz ērtāku pieeju savstarpējo aizdevumu investīciju pakalpojumiem, kā arī uzlabotu datu drošību un ātrāku informācijas pārskatu, padarot Mintos platformu vēl pieejamāku.

Ņemot vērā klientu pieprasījumu un straujo nozares attīstību, Mintos izstrādāja jaunu mobilo aplikāciju, ikvienam investoram Mintos platformā piedāvājot vienkāršotu pieeju savām investīcijām aizdevumos. Aplikācija veidota vairākās kārtās, sākumā tika izstrādāta tās beta versija, ko notestēja vairāk nekā 3500 investoru un sniedza savu vērtējumu un priekšlikumus.

Beta versijas testēšanas secinājumi ļāva noteikt mobilās aplikācijas izstrādes prioritātes. Tika pieņemts lēmums pakāpeniski pilnveidot aplikāciju, atjauninot tās versijas un ikreiz piedāvājot jaunas tehniskās iespējas. Aplikācijas pirmajā versijā pieejamas pamatfunkcijas – vienkārša, ātra un droša piekļuve investoru kontiem, kā arī ērts investīciju monitorings. Aplikācijas nākamās versijas piedāvās veikt investīcijas aplikācijā un citus pakalpojumus, kuri pašreiz pieejami Mintos platformas mājaslapā.

Mārcis Goģis, Mintos produktu vadītājs: “Mēs bijām patīkami pārsteigti par investoru skaitu, kuri pieteicās par beta versijas testētājiem. Kā arī par viņu aktivitāti, sniedzot viedokli un ieteikumus, kas viņiem patīk vai ne tik ļoti patīk aplikācijā, kā arī ko varētu vēl uzlabot. Mūsu investoru lojalitāte un iesaiste platformas izstrādē noteikti ir viens no pamatiemesliem Mintos straujajai izaugsmei.”

Mārtiņš Šulte, Mintos līdzdibinātājs un vadītājs: “Šobrīd Mintos pakalpojumus lieto vairāk nekā 265 000 investoru 91 pasaules valstī, un to skaits strauji aug. Mintos mobilās aplikācijas galvenais mērķis ir piedāvāt viņiem, kā arī jauniem investoriem ātrāku un vienkāršāku piekļuvi saviem kontiem. Nākotnē Mintos mobilā aplikācija varētu kļūt par galveno veidu Mintos pakalpojumu izmantošanai.”

M. Šulte piebilst, ka, attīstoties starptautiski, ļoti svarīgi ir apmierināt lietotāju vajadzības valstīs, kurās pakalpojumu saņemšana ar mobilo aplikāciju ir ierastāka un populārāka nekā šo pakalpojumu saņemšana citā veidā.

Mobilā aplikācija kalpos par pamatu jauniem Mintos pakalpojumiem, kuri pašreiz vēl ir izstrādes stadijā – piemēram, Mintos investoru IBAN konta numuri un debetkartes.

Reklāma

3 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
3 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

Produktu Owneri šim meklēja salīdzinoši nesen, beta testēšana sākās Decembrī, publicē tagad – prieks skatīties, ka ir uzņēmumi, kuros lietas virzās uz priekšu raiti!

Stārtapos viss parasti notiek ātri.

Šo izstrādāt sāka produkta ovneris, kas Mintos sāka strādāt pirms gada. Tas, ko meklēja, bija cits, lai paplašinātos.

Reklāma
Reklāma
Reklāma