ASUS TUF Gaming GT301 ir ATX mid tower izmēra galddatora korpuss ar rūdīta stikla sāniem un 120 mm AURA Sync RGB izgaismojuma aktīvās dzesēšanas sistēmu. TUF Gaming GT301 paredzēta vieta 280 un pat 360 mm šķidruma dzesēšanas radiatoriem un 120 mm dzesei korpusa aizmugurē.

TUF Gaming GT301 datora korpusam ir speciāls austiņu turētājs, ko varēsi pievienot korpusam labajā vai kreisajā sānā. TUF Gaming GT301 varēsi ievietot divus HDD un līdz pat sešiem SSD tipa diskiem.

TUF Gaming GT301 izmēri ir 426 x 214 x 482 mm (LxWxH), korpuss sver 7.2 kilogramus. TUF Gaming GT301 galddatora korpusa cena pagaidām nav zināma, tas varētu maksāt ap 120 eiro.

Reklāma

5
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Artis 🍏Kristaps SkutelismodanoTasesmues Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Tasesmues
Viesis
Tasesmues

Šis korpusa “apskats” ir šeit, jo….?

Kristaps Skutelis
Kursors.lv
Kristaps Skutelis

Šī pagaidām ir ziņa, bet es domāju, ka agrāk vai vēlāk mēs tiksim arī līdz datoru korpusu apskatu veidošanas.

modano
Viesis
modano

Tieshi taapat, ka tas ultrarevolucionalas austinas. Iemesls ir taads ka lai latviski rakstosh tehnologiju portals savilktu galus vajag kaut kur dabuut rublus. Ja neesi pamanijis asus ir rublu avots, ja vini izlaidis peles paklaju buus raksts. Ar to ir jasamierinas, ja grib ari citus rakstus

Kristaps Skutelis
Kursors.lv
Kristaps Skutelis

Jā, mums arī prieks, ka ASUS ir viens no mūsu sadarbības partneriem, kas palīdzēja izveidot un šobrīd attīstīt datoru dzelžu un aksesuāru kategoriju.

Artis 🍏
Viesis
Artis 🍏

Man, kā cilvēkam, kurš nokopj aptuveni 90% šāda veida saturu, ir jāsaka, ka Asus ir mežonīgi progresējis pēdējā pusotra gada laikā. Šobrīd Asus ierīces ar visai lielu prieku ņemu apskatiem.