XDA Developers uzskata, ka atrastas pazīmes, kas norāda uz Google vēlmi padarīt nākotnes Android operētājsistēmas ērtākas – Android varētu ļaut uzsākt izmantot liela izmēra spēles un citas lietotnes pirms tās pilnībā ielādētas ierīcē.

Te jānorāda, ka ideja nav jauna, to pašu pieeju varam redzēt Sony un Microsoft spēļu konsolēs, kā arī datorspēlēs. Piemēram, Apex Legends spēle ir spēlējama jau aptuveni pie 50% tās ielādes no tīmekļa. Spēlētājs īslaicīgi (līdz pilnai spēles ielādei) zaudē pieeju pie augstas kvalitātes tekstūrām un citiem niekiem.

Google šo pieeju nodēvējusi par Incremental File System, bet faktiski liela izmēra lietotnes un spēles tiek sadalītas daļās, pirmās tiek ielādētas daļas, kas ir kritiskas lietotnes darbināšanai. Pēcāk tiek ielādēti visādi vizuālie nieki, sākotnēji nevajadzīgi spēles līmeņi un tamlīdzīgi dati.

Android 11 mēs vēl pie Incremental File System netiksim, bet 2021. gadā Google varētu jauno iespēju nodot lietotāju rokās.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
1 Comment
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Krotow

Google tikai atkārto to pašu, kas jau reiz ir bijis. Līmeņu modeļu un tekstūru dalīšana atsevišķās pakās, dalītā līmeņu un resursu ielāde Flash spēlēm utt. Bet nu labi ka vismaz ir.