Kā atklājies Nissan veidotajā pētījumā, tad 60% vecāku paļaujas uz to, ka braucot automašīnā, bērns aizmigs no dabiskajām skaņām un vibrācijas, ko rada auto ar iekšdedzes dzinēju, tāpēc Nissan elektriskajiem Leaf modeļiem radīta miega dziesmiņu sērija, kura veidota uz šīm dabiskajām skaņām un frekvencēm.

Autoražotājs sadarbojies ar skaņu inženieri, dīdžeju un miega treneri Tomu Midltonu (Tom Middleton), kurš izveidojis piecus 3 minūšu garus skaņdarbus. Tajos iekļautas ārējās un iekšējās vides skaņas no Qashqai un elektriskā Leaf modeļa, tām skanot tādās frekvencēs, kuras dzird vienīgi mazs bērns, sniedzot šo nomierinošo un iemidzinošo efektu. Dažos garadarbos dzirdams arī pagrieziena signāls un atslēgu izmantošana.

Šāds projekts realizēts tāpēc, ka pētījumā atklājies, ka patiešām liela daļa vecāku šis braukšanas moments ir pat nepieciešams bērnu iemidzināšanā un atpūtā, veicinot sapņu braucienu (“dream drive”), kā to nodēvējis pats Nissan. Šī kampaņa kalpojusi kā labs reklāmas materiāls tieši elektriskajam Leaf, kurš ir gan videi draudzīgāks, gan spēs dabiskā veidā iemidzināt mazus bērnus, tādējādi radot auto pievilcīgāku vecākiem.

Reklāma

4
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
KrotowLANIngusSkābene Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Skābene
Viesis
Skābene

Personīgs novērojums, pie V6 skaņas bērni guļ labāk kā pie 4 podu rindenieka. :)

Ingus
Viesis
Ingus

Nissan varēja piedāvāt mazuļiem plašāku modeļu gammu. 7 minūšu dziesmiņa GT-R Nordšleifes pavadījumā :D

Bet vispār ideja laba. Cik nav redzētas mammas, kas stundām sēž ārā iedarbinātos auto vai vienkārši riņķo pa rajonu, kamēr bērniņš čuč.

LAN
Viesis
LAN

Ļoti noderīga funkcija rapidgeitojošiem Leafiem, kurus ilgi jālādē.

Krotow
Viesis
Krotow

Braucot iemidzina nekustīgums kopā ar šūpošanu, siltumu un nedaudz palielinātu ogļskābās gāzes līmeni gaisā. Pļerkšķa veids nav tik būtisks. Electrek komentāros par šo tēmu Nissan jau pavilka uz zoba: jaunajiem modeļiem līdzi tiks dots ogļskābās gāzes dozators un tvana gāzes balons ekstrēmai iemidzināšanai.