ASUS parādījis uzlabotu ROG Pugio sērijas peli, kas tikusi pie ROG Pugio II nosaukuma. Šajā gadā ASUS pārgājis uz jaunu optisko sensoru ar 16 000 DPI (iepriekš ASUS pelēm bija aptuveni 5000… 7200 DPI), kas nozīmē vien to, ka neliela kustība ar roku peles kursoru jau iebīdīs ekrāna stūrī.

ROG Pugio II pele tikusi pie plaša klāsta ar sānu pogām, tās izvietotas tā, lai ROG Pugio II varētu izmantot vienlīdz labi ar abām rokām. ROG Pugio II ir nomaināmi Omron slēdzīši, kā arī nav piemirsts par RGB LED izgaismojumu. Lielākais jaunums ir ROG Pugio II spēja darboties gan ar līdzi doto vadu, gan arī bezvadu režīmā (2.4 GHz un arī Bluetooth). Bezvadu režīmā ar aktīvu RGB LED izgaismojumu ROG Pugio II darbosies līdz 40 stundām.

ROG Pugio II ir pirmā ražotāja pele, kas saņēmusi iespēju pelei uzstādīt paša izgatavotu logotipu, kas var ērti aizstāt ASUS ROG logo. Acīmredzot, ASUS tiecas izpatikt tā dēvētajiem strīmeriem, kuri mēdz būt visai ārišķīgi. Šāds nomaināms logotipa lodziņš jau redzēts pāris ASUS ROG monitoros.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments