Pagājušajā nedēļā kompānija Apple iegādājusies jaunuzņēmumu Xnor.ai, kurš nodarbojas ar mākslīgā intelekta darbināšanu tieši uz pašas ierīces, neizmantojot mākoņdatošanu un internetu.

Darījuma summa tiek lēsta aptuveni 200 miljonu apmērā, kaut arī investīcijas tajā bijušas aptuveni 14,6 miljonus lielas. Šīs kompānijas iegāde no Apple puses varētu būt saistīta lielākoties ar datu drošību, jo sniegtās iespējas mākslīgo intelektu darbināt uz salīdzinoši vienkāršām elektroniskajām ierīcēm, ļautu kompānijai arvien vairāk attīstīt savus jaudīgos dzelžus un vienkārši neļaut informācijai plūst tīmeklī, izņemot personīgo ierīci.

Prognozēts, ka šīs tehnoloģiskās iespējas ļaus attīstīties Apple virtuālajam asistentam Siri, kā arī papildinātajai realitātei un sejas atpazīšanai tieši ar telefonā pieejamo aparatūru. Tāpat tas ļautu uzlabot dažādu mājas viedierīču funkcionalitāti, piemēram, novērošanas kameras.

Šis ir lielisks piemērs, kas principā attēlo mūsdienu biznesa pasauli, ka izdomājot risinājumu specifiskai problēmai, lielās tehnoloģiju kompānijas to vēlēsies iegūt savā īpašumā ar atplestām rokām.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments