Reklāma

Sony gatavojot PlayStation 5 izziņošanu jau februārī

Jaunākie raksti

CAT izziņojis izturīgu, savāžamu viedtālruni S22 Flip

CAT S22 Flip ir jauns izturīgais viedtālrunis, kas ticis pie tā dēvētā clamshell dizaina. Viedtālruni varēsi aizvērt ciet, lai...

IKEA un ASUS ROG kopīgi radītās mēbeles būs pieejamas jau oktobrī

Pirms aptuveni gada IKEA un ASUS ROG kopīgi paziņoja par mēbeļu sēriju izveidi datorspēļu cienītājiem. Paziņots, ka jau oktobrī...

“NIO” nākamgad plāno pilnvērtīgi ienākt Eiropas tirgū

Ķīniešu elektroauto ražotājs "NIO" apstiprinājis, ka nākamā gada beigās Vācijā ieradīsies "ET7" elektriskais sedans, kas iezīmēs autoražotāja pilnvērtīgu ienākšanu...

Microsoft izziņo, ka klasiskā Office 2021 versija būs pieejama sākot no 5. oktobra

Jau februāra sākumā Microsoft informēja, ka jaunākā Microsoft Office 2021 versija būs pieejama vēlāk šī gada laika, un pēc...

Apple iPhone 13 Pro modeļa grafiskā apstrādes jauda būs par 55% labāka nekā iPhone 12 Pro

Šajā nedēļā Apple beidzot izziņoja atjaunotus četrus iPhone 13 modeļus. Kaut arī tie vēl nav oficiāli nonākuši pie gala...

Sagaidāms, ka šogad Sony atkal izlaidīs dalību E3 (2020 Electronic Entertainment Expo) šī gada jūnija sākumā, tā vietā no Sony jau februāra vidū tiek gaidīta PlayStation 5 spēļu konsole.

Tiek pieļauts, ka PlayStation 5 konsole tiks izziņota februārī, kamēr pie pircējiem tā nonāks ne ātrāk par šī gada novembri. Tieši tāpat Sony rīkojās ar PlayStation 4 – konsole tika izziņota 2013. gada februārī, bet veikalos PlayStation 4 nonāca neilgi pirms Ziemassvētkiem.

Baumas radušās no David Jaffe Twitter ierakstiem. Viņš ir atbildīgs par spēļu Twisted Metal un God of War tapšanu.

PlayStation ir viens no lielākajiem Sony peļņas un popularitātes avotiem. Ar viedtālruņiem Sony īsti neveicas, arī bezspoguļa kameru tirgus ir kļuvis gandrīz par sava veida nišu.

Šobrīd nekādi ielūgumi nav izsūtīti, nav pieejama nekāda cita veida oficiāla informācija, kas liecinātu par PlayStation 5 izziņošanu.

Sagaidāms, ka PlayStation 5 varēs spēlēt arī pirmā PlayStation, PlayStation 2, PlayStation 3 un PlayStation 4 spēles, bet pilnīgas skaidrības par šo nav, jo baumas norāda, ka PlayStation 5 nesaņems diskdzini – visas spēles būs pieejamas kā digitālas lejupielādes. Vēl arvien palikšot iespēja iegādāties kastīti ar kodu spēles ielādei no tīmekļa.

Reklāma

21 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
21 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

Kad diez Latvijā varēs izmantot playstation store(maksājot ar bankas karti) nevis čakarēties un pārmaksāt ar PSN karti.

Laikam pārāk liels čakars priekš viņiem: It’s not as easy as flipping a switch and sayin g”TADA!!”. They have to lay all the ground work with the local governments, conform to tax and copyright laws, and set up operations in those countries. Sometimes, and I hate to say this because it sounds like a sleight on those countires and they’ve done absolutely nothing wrong, it’s too expensive and there’s too few users in an area to make it worth their while. In that case they will group together countries into another territory larger territory, or they will create a territory… Read more »

Jep, kaut kā tā. Jāražo bērni, tad viss būs.

Es jau pus gadu norēķinos ar LV karti. Galvenais, lai PS accounts ir eiropas valstī (Somija, UK). PS neļaus pievienot LV karti, ja accounts ir USA.

A tur vienā jaukā dienā nevar nobloķēt account? Tas ir droši?

Tieši kādā veidā tev sanāca ar LV karti norēķināties? Man ilgu laiku arī ir PS4 ar UK accountu, bet LV karti nekādā veidā neļauj pievienot un paypalu arī nē par cik nav same regions. hmm.

Tev vajag paypal account but vienā reģionā ar Ps konsloes reģionu. Es nomainiju paypal reģionu uz uk(ierakstiju google random uk postal code) un viss gāja

Ari izmantoju nu jau 2gadi kā Viss superrr!!

Es uz UK konta esmu piesaistījis SEB bankas karti, works fine

A tur vienā jaukā dienā nevar nobloķēt account? Tas ir droši?

Karte jau vairāk kā gadu ir piesaistīta, pagaidām nav bijušas nekādas problēmas.

Jau sen var.

Viss sen jau iespējams!!!

Labs variants ir Revolut, viņu karte darbojas bez problēmām.

Tak jau kā gadu var pan store norēķināties ar bankas karti(Swedbank). Kur Jums problēmas?

Kurā valstī esi reģistrējies?

Es arī esmu piesaistījis SEB MasterCard pie UK konta, norēķini darbojas. Izmantoju fake UK adresi, bet cik tas droši- nezinu. Pērkot PSN dāvanu kartes neko baigi jau nesanāk pārmaksāt, ja izdodas atrast sakarīgu bodi. Pats izmantoju SEAGM.

Runājot par PS5, tad ļoti ceru, ka baumas par diskdziņa amputāciju būs pilnīgi greizas, jo pretējā gadījumā tiks iekakāts saujiņā pašiem geimeriem, kuri, visticamāk nepirks PS5 šī iemesla dēļ. Lai arī ticu, ka Sony tādā veidā mēģinātu tikt vaļā no otreizējā tirgus.

PS. Pirmā rindkopa mazliet mulsina- to izlasot var noprast, ka pati konsole būs pieejama februārī.

optiskā mēdija atmirst un vienmēr radījusi ekspluatācijas problēmas, otrreizējais tirgus visiem konsoļu ražotājiem ir kā dadzis acī.
1+1=banot ārējos mēdijus pie pirmās iespējas.

Nevaru sevi saukt par “geimeri” un varbūt tieši tāpēc nesaprotu, bet kur ir cepiens par to diskdzini? Nu jau vairākus gadus esmu Xbox īpašnieks un visas spēles ir pirktas Xbox store. Un man liekas łoti ērti. Bija man PS2- vienmēr bija problēmas ar saskrāpētiem diskiem, netīrām lāzera galvińām utt, + vēl tā skańa, kad disku iegrieza… huh.

Cepiens par to, ka nevarēsi ne pirkt, ne pārdot spēles otreizējā tirgū.
Daļai vienalga, bet daļai tas ir svarīgi.

@Prusljix dodu tev mājienu uz sensenu sociālās kultūras sastāvdaļu:
— iedo uz nedēļu uzspēlēt kādu jaunu šūteri, a? man atkal ir jaunais rallijs, ja gribi

Reklāma
Reklāma
Reklāma