Sagaidāms, ka šogad Sony atkal izlaidīs dalību E3 (2020 Electronic Entertainment Expo) šī gada jūnija sākumā, tā vietā no Sony jau februāra vidū tiek gaidīta PlayStation 5 spēļu konsole.

Tiek pieļauts, ka PlayStation 5 konsole tiks izziņota februārī, kamēr pie pircējiem tā nonāks ne ātrāk par šī gada novembri. Tieši tāpat Sony rīkojās ar PlayStation 4 – konsole tika izziņota 2013. gada februārī, bet veikalos PlayStation 4 nonāca neilgi pirms Ziemassvētkiem.

Baumas radušās no David Jaffe Twitter ierakstiem. Viņš ir atbildīgs par spēļu Twisted Metal un God of War tapšanu.

PlayStation ir viens no lielākajiem Sony peļņas un popularitātes avotiem. Ar viedtālruņiem Sony īsti neveicas, arī bezspoguļa kameru tirgus ir kļuvis gandrīz par sava veida nišu.

Šobrīd nekādi ielūgumi nav izsūtīti, nav pieejama nekāda cita veida oficiāla informācija, kas liecinātu par PlayStation 5 izziņošanu.

Sagaidāms, ka PlayStation 5 varēs spēlēt arī pirmā PlayStation, PlayStation 2, PlayStation 3 un PlayStation 4 spēles, bet pilnīgas skaidrības par šo nav, jo baumas norāda, ka PlayStation 5 nesaņems diskdzini – visas spēles būs pieejamas kā digitālas lejupielādes. Vēl arvien palikšot iespēja iegādāties kastīti ar kodu spēles ielādei no tīmekļa.

Reklāma

21
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
18 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
15 Comment authors
HackerYeahPS4Dzintarsdigitalk Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Peters Leo
Viesis
Peters Leo

Kad diez Latvijā varēs izmantot playstation store(maksājot ar bankas karti) nevis čakarēties un pārmaksāt ar PSN karti.

Peters Leo
Viesis
Peters Leo

Laikam pārāk liels čakars priekš viņiem: It’s not as easy as flipping a switch and sayin g”TADA!!”. They have to lay all the ground work with the local governments, conform to tax and copyright laws, and set up operations in those countries. Sometimes, and I hate to say this because it sounds like a sleight on those countires and they’ve done absolutely nothing wrong, it’s too expensive and there’s too few users in an area to make it worth their while. In that case they will group together countries into another territory larger territory, or they will create a territory… Read more »

Kristaps Skutelis
Kursors.lv
Kristaps Skutelis

Jep, kaut kā tā. Jāražo bērni, tad viss būs.

RRA
Viesis
RRA

Es jau pus gadu norēķinos ar LV karti. Galvenais, lai PS accounts ir eiropas valstī (Somija, UK). PS neļaus pievienot LV karti, ja accounts ir USA.

Peters Leo
Viesis
Peters Leo

A tur vienā jaukā dienā nevar nobloķēt account? Tas ir droši?

Dzintars
Viesis
Dzintars

Tieši kādā veidā tev sanāca ar LV karti norēķināties? Man ilgu laiku arī ir PS4 ar UK accountu, bet LV karti nekādā veidā neļauj pievienot un paypalu arī nē par cik nav same regions. hmm.

Hacker
Viesis
Hacker

Tev vajag paypal account but vienā reģionā ar Ps konsloes reģionu. Es nomainiju paypal reģionu uz uk(ierakstiju google random uk postal code) un viss gāja

PS4
Viesis
PS4

Ari izmantoju nu jau 2gadi kā Viss superrr!!

Kristaps
Viesis
Kristaps

Es uz UK konta esmu piesaistījis SEB bankas karti, works fine

Peters Leo
Viesis
Peters Leo

A tur vienā jaukā dienā nevar nobloķēt account? Tas ir droši?

Kristaps
Viesis
Kristaps

Karte jau vairāk kā gadu ir piesaistīta, pagaidām nav bijušas nekādas problēmas.

HyperKnight LV
Member
HyperKnight LV

Jau sen var.

PS4
Viesis
PS4

Viss sen jau iespējams!!!

Yeah
Viesis
Yeah

Labs variants ir Revolut, viņu karte darbojas bez problēmām.

Tramvajs ble
Viesis
Tramvajs ble

Tak jau kā gadu var pan store norēķināties ar bankas karti(Swedbank). Kur Jums problēmas?

Andža
Viesis
Andža

Kurā valstī esi reģistrējies?

Čiekurs
Viesis
Čiekurs

Es arī esmu piesaistījis SEB MasterCard pie UK konta, norēķini darbojas. Izmantoju fake UK adresi, bet cik tas droši- nezinu. Pērkot PSN dāvanu kartes neko baigi jau nesanāk pārmaksāt, ja izdodas atrast sakarīgu bodi. Pats izmantoju SEAGM.

Runājot par PS5, tad ļoti ceru, ka baumas par diskdziņa amputāciju būs pilnīgi greizas, jo pretējā gadījumā tiks iekakāts saujiņā pašiem geimeriem, kuri, visticamāk nepirks PS5 šī iemesla dēļ. Lai arī ticu, ka Sony tādā veidā mēģinātu tikt vaļā no otreizējā tirgus.

PS. Pirmā rindkopa mazliet mulsina- to izlasot var noprast, ka pati konsole būs pieejama februārī.

digitalk
Member
digitalk

optiskā mēdija atmirst un vienmēr radījusi ekspluatācijas problēmas, otrreizējais tirgus visiem konsoļu ražotājiem ir kā dadzis acī.
1+1=banot ārējos mēdijus pie pirmās iespējas.

Prusljix
Viesis
Prusljix

Nevaru sevi saukt par “geimeri” un varbūt tieši tāpēc nesaprotu, bet kur ir cepiens par to diskdzini? Nu jau vairākus gadus esmu Xbox īpašnieks un visas spēles ir pirktas Xbox store. Un man liekas łoti ērti. Bija man PS2- vienmēr bija problēmas ar saskrāpētiem diskiem, netīrām lāzera galvińām utt, + vēl tā skańa, kad disku iegrieza… huh.

Kristiāns
Member
Kristiāns

Cepiens par to, ka nevarēsi ne pirkt, ne pārdot spēles otreizējā tirgū.
Daļai vienalga, bet daļai tas ir svarīgi.

digitalk
Member
digitalk

@Prusljix dodu tev mājienu uz sensenu sociālās kultūras sastāvdaļu:
— iedo uz nedēļu uzspēlēt kādu jaunu šūteri, a? man atkal ir jaunais rallijs, ja gribi