ASUS CES 2020 norises laikā izziņojis vidējās klases klēpjdatoru sērijas VivoBook jaunumus – klēpjdatori kļūs krāsaināki, kā arī tie saņems svaigākus Intel procesorus.

VivoBook S sēriju un arī VivoBook sēriju ASUS uzlabos ar 10. paaudzes Intel Core U un Core G procesoriem, kā arī VivoBook sērijā nonāks Wi-Fi 6 bezvadu tīkla kartes un pat Nvidia videokartes.

ASUS it kā stāsta par VivoBook sēriju dizaina uzlabojumiem, bet šeit izmaiņas redzēs tikai paši uzmanīgākie pētītāji. VivoBook S13, S14 un S15 saņems uzlabotas tastatūras – to taustiņi turpmāk būs lielāka izmēra un ērtāk izvietoti. VivoBook sērijas klēpjdatori būs iegādājami Hearty Gold, Indie Black un Transparent Silver krāsās.

VivoBook klēpjdatoriem būs 1080p ekrāni, Intel Core i5 vai i7 procesori, līdz 16 GB RAM, 256 GB vai 512 GB Optane SSD un iespēja izvēlēties arī GeForce MX250 videokarti.

Reklāma

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Labvēlis Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Labvēlis
Viesis
Labvēlis

Esmu dzirdējis no IT industrijas pārstāvjiem ka HP ir kaka, tad citi saka Lenovo kaka, daudzi mīl nolikt Acer (no paša pieredzes pamatoti), bet par ASUS nav sanācis neko sliktu dzirdēt.
Pat tie štrunti ar Intel Gold procesoriem kuriem pat nav dzese uzlikta (Es bij uz dē kad šo ieraudzīju, bet nu arī, CPU kaka) kopā vismaz mehāniski turās labi.
Kā jums pārejiem ar Asus?