Uzņēmums LG Electronics (LG), kas piedāvā Real 8K pieredzi, nākamnedēļ izstādē CES 2020 prezentēs paplašinātu 8K televizoru modeļu klāstu – seši televizori ar jauniem 77 un 65 collu klases modeļiem pievienosies LG šobrīd piedāvājumā esošajiem 88 un 75 collu ekrānu izmēriem.

Plašajā 2020. gada modeļu klāstā ir premium 88 un 77 collu klases LG SIGNATURE OLED 8K televizori (modeļi 88/77 OLED ZX) un uzlabotie LG NanoCell televizori (modeļi 75/65 Nano99, 75/65 Nano97, 75/65 Nano95). Katrs no minētajiem modeļiem pārsniedz nozares oficiālo jauno 8K Ultra HD formulējumu, ko noteikusi Patērētāju tehnoloģiju asociācija (CTA). Bet tajā pašā laikā neatkarīga laboratorija kā TÜV Rheinland apstiprinājusi, ka LG SIGNATURE OLED 8K and LG 8K NanoCell televizori pārsniedz šo formulējumu.

Reklāma

LG 8K televizori spēj nodrošināt ne tikai Real 8K, bet tie ir arī gatavi nākotnes pārsteigumiem, nodrošinot klientiem vairākus Real 8K pieredzes baudīšanas veidus. Jaunie televizoru modeļi piedāvā iespējas atskaņot lokalizētu 8K saturu, pateicoties plašākajam 8K satura avotu nodrošinājumam, tostarp HDMI un USB digitālajām ieejām, tai skaitā tādiem kodekiem kā HEVC, VP9 un AV1, ko atbalsta lielākie satura straumētāji, tostarp YouTube. LG 8K televizori atbalstīs satura straumēšanu ar 60FPS un ir sertificēti sniegt 8K pieredzi ar 60P, izmantojot HDMI.

LG jaunākajiem 8K televizoriem ir uzlabota arī veiktspēja, pateicoties jaunajam α (Alpha) 9 Gen 3 AI procesoram. Izmantojot padziļinātās mācīšanās tehnoloģiju, 2020. gada televizoru modeļu klāsts nodrošinās optimizētu attēla un skaņas kvalitāti visiem satura veidiem, pateicoties AI 8K Upscaling tehnoloģijai. Balstoties uz inteliģentu padziļinātās mācīšanās tīklu, AI 8K Upscaling tehnoloģija nodrošina izteiktus un precīzus 8K attēlus, analizējot saturu un pielietojot Quad Step Noise Reduction un uz frekvenci balstītu Sharpness Enhancer, lai paaugstinātu zemākas izšķirtspējas saturu tuvu 8K ideālam.

α9 Gen 3 procesora AI Picture Pro spēj atpazīt sejas un uz ekrāna esošo tekstu, katru pielāgojot un uzlabojot, lai radītu dabiskākus ādas toņus, izteiksmīgus sejas vaibstus un skaidrākas, salasāmākas rakstu zīmes. Turklāt Auto Genre Selection atpazīst atskaņoto satura veidu un automātiski pielieto nevainojama attēla uzstādījumus, garantējot labāko attēla kvalitāti starp četriem žanriem – filmas, sports, standarts un animācija.

LG AI Picture Pro analizē un klasificē satura audio piecās kategorijās – mūzika, filma, sports, dramaturģija vai ziņas – skaidrākām balsīm un bagātīgākai, krietni izteiksmīgākai fona skaņai. Runātie vārdi tiek izolēti un to skaņa paaugstināta, ļaujot skatītājiem vieglāk saprast sacīto, kamēr fona skaņas tiek identificētas un aina samiksēta līdz īstai 5.1 pilnapjoma skaņai, lai panāktu paaugstinātu satura baudīšanas kvalitāti.

Papildus pirmšķirīgai skatīšanās pieredzei LG 8K televizori un pateicoties AI tehnoloģijai, lietotāji spēj uzraudzīt un kontrolēt savienojamas IoT ierīces tieši no televizora Home Dashboard, bet Hands-Free Voice Control sistēma ļauj skatītājiem viegli kontrolēt vairākas saslēgtas ierīces tikai ar savu balsi pat no otra istabas gala.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Tramvajs ble

Jauki un pūkaini ,bet mēs vēl te cīnāmies ar HD kvalitātes patstāvīgu lietošanu, kur nu vēl Fhd vai 4k… Vai 8k. Neizlasiju visu rakstu ,bet vai šie televizoru ražotāji paši nav ieinteresēti izveidot savu straumēšanas platformu ar 8k saturu? Te vienīgi varētu viss atdurties pret interneta ātrumiem iedzīvotājam “parastajam”.

Krotow

Iedzīvotājs parastais nav šo televizoru mērķauditorija. Jo dzīvoklī parastajā 55″ un lielāks televizors drīzāk derēs kā fototapete. Un šāda televizora cena kā likums neiet kopā ar iedzīvotāja parastā ienākumiem. Vēl jo vairāk ja viņam ir bērni. Protams, ir jau redzēti visādi jocīgie, kuri par aifonu māti pārdos :D

Tasesmues

Vai kompānijas nevar nolīgt reālus cilvēkus ar zināšanām jomā, lai tie taisa preses relīzes? Kā kāds var šādu sūdu izlasīt un uztvert nopietni?
-paplašinātu 8K televizoru modeļu klāstu
-ir sertificēti sniegt 8K pieredzi
-pārsniedz formulējumu
-piedāvā iespējas atskaņot lokalizētu 8K saturu, pateicoties plašākajam 8K satura avotu nodrošinājumam, tostarp HDMI un USB digitālajām ieejām
Wtf 🤦🏼‍♂️

Jānis

Kāpēc man šķiet, ka esmu dzirdējis, ka vidusmēra cilvēka acs vairāk par 4K vnk neuztver. Līdz ar to tam 8K nevajadzētu būt kaut kam vairāk kā marketinga trikam.
(Kristap, neprasi man atskaiti par ziņas avotu, es atceros informāciju, nevis pavadošo drazu…)