Apple AirPods austiņas varētu būt visai veiksmīgs Apple biznesa novirziens. Tiek lēsts, ka bezvadu austiņu pārdošanas bums ir vēl tikai priekšā. Analītiķi uzskata, ka nākamā gada laikā Apple spēs pārdot aptuveni 85 miljonus AirPods austiņu.

85 miljoni pārdotu AirPods austiņu veidotu aptuveni 15 miljardu dolāru apgrozījumu, kas gandrīz divas reizes pārsniegs 2019. gada AirPods pārdošanas ienesto. Kopš 2018. gada AirPods pārdošanas apjomi katru gadu dubultojas.

Ja AirPods bezvadu austiņu pārdošanas apjomi šādi turpinās augt, 2021. gadā AirPods kļūs par trešo ienesīgāko Apple biznesu aiz iPhone un digitālā lietotņu veikala ieņēmumiem.

AirPods Pro austiņas maksā 279 eiro un tās ir nopērkamas no šī gada 30. oktobra. Parastās Airpods austiņas maksā 229 eiro par modeli ar bezvadu uzlādējamo versiju vai 179 eiro par visparastāko ar vadu uzlādējamo kārbiņu.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
14 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Robcix

Kad pie jums būs uz testu airpods pro?
Vai ir vērts maksāt to summu?

Kristaps Skutelis

Svētku trakumā neuzspēju noorganizēt vēl šo austiņu testu, bet speciāli pats sev nopirku vecos (otrās paaudzes) AirPods, lai pēc tam varu normāli salīdzināt. Domāju, ka AirPods Pro uz testu sanāks nomedīt Jaunā gada pašā sākumā, jo tagad te bardaks ar darba un brīvajām dienām un neviens nestrādā.

Cik lasu no AirPods Pro lietotājiem, tad pārsvarā visi ir starā, jo beidzot silikona uzgaļi neļauj ausī ielidot citiem nevēlamiem trokšņiem un labi darbojas arī aktīvā trokšņu slāpēšana. Tik tas, ka uz Latviju šīs austiņas atsūtītas skopā daudzumā un visi gaida rindās.

davfreim

Nopirku pie LMT novembrī, ideālas. Braucot transportā ideāli noslāpē apkārtējo ņigu ņegu. Skaņa laba, bača laba, uzlāde iemetot kārbā pāris minūtēs. Tikai cena liela, citādi super.

LAN

Tad jau drīzāk jāsalīdzina ar Sony WF-1000XM3.

Kristaps Skutelis

Salīdzināt var, bet te Sony austiņas zaudēs ar lielu atrāvienu. Pārāk lielas, neērtas, ar nejēdzīgu lietotni. Es ar iPhone tādas nelietotu.

M!!!!

Lietoju melnas ar vadu par x eur. Fantastiska tehnologija

Kaspars

Šādi parasti atbild cilvēki kuri nav palietojuši kaut vienu dienu labas bezvadu austiņas!
Izmaksas protams ir būtisks jautājums, bet ja kāds mēģinās iestāstīt, ka parastās ~5EUR vadu austiņas ir vienlīdz labas tiešām nezin par ko runā!

Ruksis

Vai zini kāpēc Apple neražo melnas austiņas?

Artūrs

Draudzenei ir 1. Paaudzes airpods, lieto divus gadus, baterija netur vairs vispār un klusi skanot. Attiecīgi, šobrīd viss slikti, sprauž atkal vadus

Jānis

Lietoju 3 gadus 1. paaudzi Airpods. Baterija joprojām turēja 2,5h. Viss strādāja joprojām perfekti. Tikko pārdevu, jo iegādājos Pro.
Bez apvainojumiem, bet pieļauju, ka Tavas draudzenes Airpodi ir aizauguši ar ausu vasku un netīrumiem, jo baterijas nolietojums Airpodu skaļumu neietekmē.

Kengurs

tiešām ir cilvēki, kuri pērk lietotas austiņas?

milkj

tiešām pretīgi

Jānis

ss.lv aizgāja dienas laikā. Tiesa kā pedants es tās biju perfekti iztīrījis un dezinficējis ar spirta salvetēm. Bet piekrītu, ka no vidējā lietotāja-sušķa pirkt varētu būt ļoti pretīgi.

gatis krustaglis

sēnītes un viņu sporas kam spirts ir kā izklaide, ko tie darīs?
tagad es sāku beidzot saprast ka tas aifonisms pārnesās ar mikroskopiskām sporām