BMW paziņojis, ka šobrīd pārdoti jau 500 000 elektrisku BMW auto visā pasaulē, kas ir pamatīgs apjoms, jo iepriekš BMW tika ziņojis, ka bija pārdoti 100 BMW.

Ar līdzīgu paziņojumu nācis klajā arī Nissan, kas spējis pārdot kopumā 400 000 elektrisku Leaf automašīnu. Tesla izziņojusi, ka 2019. gada trešajā ceturksnī pircējiem piegādāti 97 000 elektroauto.

Reklāma

BMW plāno tuvāko divu gadu laikā sasniegt kopumā vienu miljonu pārdotu elektroauto. Twitter ierakstā BMW plātās ar to, ka grupas ietvaros ik 4 minūtes tiek pārdots viens elektroauto.

BMW nebūt nav tie lētākie elektroauto – i3 modelis Latvijā maksā no aptuveni 43 000 eiro. Arī Nissan gluži neatdod Leaf par kapeikām – jauns Leaf Latvijā maksā no aptuveni 36 000 eiro.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
7 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Krotow

Man prieks ka vēl ir braucēji, kuri tik dārgus auto var atļauties :)

LAN

Vēlu veiksmi, taču šķiet, ka viņi ir baigie optimisti – vismaz neko īpaši konkurētspējīgu viņu piedāvājumā pagaidām nevar atrast.

Kristaps Skutelis

Kā tad nevar? Vienu no populārākajiem Latvijas elektroauto – BMW i3.

Agris

Te mēs redzam kā darbojas statistika. Teorētiski ir taisnība pateikta, bet nekas ka kopējo elektroauto tirgu Latvijā var uz vienas rokas pirkstiem saskaitīt
Par i3 pārsteidz milzīgais cenu kritums, ka arī ka ir tik daudz piedāvājumā otrreizējā tirgū, jo Leaf, piemēram, ļoti maz atrodami – visi amerikosi pārsvarā (varbūt behas gan arī no štatiem)..

digitalk

varbūt Leaf aķi beidzas tik ātri, ka neviens lietotus pat nemēģina tirgot? ;)

Kristaps Skutelis

Nemaz tik ātri nebeidzas arī Leaf akumulatori.

Kristaps Skutelis

Leaf ir ļoti lādzīgi elektroauto, kas (veci) nemaksā kosmosu. Ar tiem cilvēki brauc nevis tirgo nost. BMW, kā jau premium auto, cena krīt uzreiz kā izbrauc no salona. Te nav lielas starpības starp ICE un EV modeļiem.