ASUS izziņojis ļoti jaudīgu, spēlēm paredzētu galddatoru Republic of Gamers Strix GL12CX, kas ticis uzreiz pie šķidruma dzesēšanas sistēmas, kā arī jau rūpnīcā veikta datora virstaktēšana. ROG Strix GL12CX būs pieejams ar astoņu kodolu Intel Core 9. paaudzes procesoru un Nvidia GeForce RTX videokarti.

Lai ROG Strix GL12CX būtu interesants eSports sacensību rīkotājiem un dalībniekiem, dators aprīkots ar ātri nomaināmu SSD (hot-swap SSD), to varēsi mainīt neizslēdzot datoru. ASUS aprīkojis arī SSD tipa diskus ar pasīvās dzesēšanas radiatoriem. ROG Strix GL12CX tiks pie Intel Core i9-9900K procesora, pircējs varēs izvēlēties datoru aprīkot ar dažādām Nvidia GeForce RTX videokartēm.

Reklāma

Armoury Crate programmatūra ir atbildīga ne tikai par jaudas iestatījumiem, bet arī par Aura Sync RGB LED izgaismojuma pielāgojumiem.

Eiropā ROG Strix GL12CX cenas sāksies no 2770 eiro par 16 GB DDR4-2666, GeForce RTX 2080 8 GB GDDR6, 1 TB M.2 PCIe atmiņu, 802.11a/​b/​g/​n/​ac (2×2), Bluetooth 5.0 un Windows 10 Home operētājsistēmu.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
8 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Tramvajs ble

Vai nav tā ,kā salikt pašam personālo datoru ir lētāk nekā nopirkt gatavu? Vai tās ir tikai manas iedomas? Teorētiski gatavam variantam vajadzētu būt lētākam?

digitalk

ja nerunājam par bling-blingiem, saliekot dzelzi pašam parasti sanāk lētāk, vienīgais win licence būs dārgāka. tu nerēķini savu darbu un arī garantijas serviss esi tu pats :)

Tramvajs ble

Kā ar garantiju,ja esi pats licis visu kopā ,bet barošanas bloks nokauj gan cieto , mātesplati? Kur ko kas labo? Uzņemas atbildību?

digitalk

ja tu pērc detaļas kā privātpersona, tad tev uz visām ir vismaz 2 gadu garantija, ja ražotājs nenosaka vairāk. labo (maina/starpnieko) konkrētās detaļas pārdevējs vai dažreiz interneta veikali norāda ražotāja pārstāvi garantijas remontam, tad nes pa taisno ar pirkuma papīru.
uz garantiju jānes beigtas detaļas. ja aiznesīsi strādājošas, tad no tevis var iekasēt naudu par servisa testēšanas darbiem. kā jau teicu – garantijas serviss esi tu pats, pašam arī jānoskaidro, kas nodedzis.

Normunds Treilāns

Par licenci gan tas nav tik viennozīmīgi. Ja pats krāmē kopā, tad vari sevi uzskatīt par ražotāju un gan jau Google parādīs, kur nopirkt oem licenci. Kaut kur nesen redzēju – oem win 10 par 20-30 eur.

digitalk

man nav ticības šādām cenām, jo oficiālajos tirdzniecības kanālos OEM cena ir ~110 eiro un m$ atlaides bez iemesla nedod. ja nepieciešama licenču tīrība — es neriskētu (un LV tāpat nepieciešama pvz). privāti vēl jo vairāk nedotu naudu par kaut mazākā mērā apšaubāmu darījumu :) tad jau labāk aktivēju pats.

Kristaps Skutelis

Mums ik pa laikam uzraksta kaut kādi servisi, kas tirgo šādas aizdomīgi lētas licences un grib, lai reklamējam viņus. Cik papētīju, tās visdrīzāk ir kaut kādas lielapjoma licences, kas tiek tirgotas apkārt. Pat ja šāda licence tehniski darbosies, legāli tas laikam nav. Īpaši jau juridiskām personām.

digitalk

es savulaik skatījos, tas balstās uz Vācijas tiesu lēmumiem, kas it kā automātiski attiecas uz visu ES. teorētiski izskatās legāli, bet tēmā ir vairāk jautājumu nekā atbilžu, un tā šeit tāpat nogrims aizmirstībā, tāpēc nav vērts iedziļināties :)
ps. win10 lielapjomu saskaldītu atsevišķās licencēs neesmu redzējis.