Visai labas ziņas Google Chrome galddatora tīmekļa pārlūka izmantotājiem – no Chrome varēs ļoti ērti nosūtīt telefona numuru, lai veiktu zvanu Android viedtālrunī. Iepriekš šādas iespējas pastāvēja, bet nācās izmantot trešo pušu lietotnes, piemēram, Pushbullet. Trešo pušu lietotņu izmantošana gan nav tik ērta.

Kā viss šis jaukums strādā? Nāksies atjaunināt Google Chrome pārlūku datorā, pēc tam var iezīmēt jebkuru telefona numuru un nosūtīt to uz Android viedtālruni. Protams, Android viedtālrunī arī jābūt uzstādītam Chrome pārlūkam un abos pārlūkos ir jāpiesakās ar vienu lietotājvārdu.

Man pašam šāda iespēja vēl nedarbojas, iespējams, nāksies pagaidīt vēl pāris dienas līdz saņemšu jaunāko Google Chrome versiju galddatorā. Vienmēr gan arī pastāv jautājums – vai šāda iespēja vispār kādam noderēs, jo galddatorus izmantojam arvien retāk, kā arī telefona numurus jau šobrīd ir ļoti ērti samedīt dažādos meklēšanas dziņos un digitālajos balss asistentos uzreiz pašā viedtālrunī.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
KasparsB

Pa manam nekas jauns.. šo fīču pamanīju jau salīdzinoši pasen.. Tiesa izmēģinājis neesmu.

btw.. ar pieteikšanos vien nepietiks, jābūt ieslēgtai sinhronizācijai arī :)

btw2.. internetā var atrast, ka darbojas no vismaz 78.versijas jau.

Igors

Kā minimums jau pastāv 2 mēneši

Jurģis Mūrnieks

Nja si ficia jau kadu laiku ir. Iezime telefona nr uzspied send to paradas telefona midelis ar labo peles taustinu, tad atbloke telefonu un jauzspiez tikai zvanit.