Ierasts, ka Samsung parasti piedāvā divus dažādus procesorus savos Galaxy S sērijas flagmaņos – ASV tirgus saņem Qualcomm Snapdragon procesoru, kamēr pārējā pasaule un arī Eiropa izmanto Samsung paša radīto Exynos procesoru. Protams, gandrīz vienmēr ir strīdi un debates par Qualcomm un Exynos procesoru jaudām un iespējām.

Baumas norāda uz Samsung vēlmi flagmaņos atteikties no Exynos procesoru izmantošanas viena iemesla dēļ – Exynos procesoru veiktspēja sāk jūtami atpalikt no Qualcomm procesoru jaudām, kā arī Qualcomm savus Snapdragon procesorus sola aprīkot ar 5G mobilo datu modemu.

Tāpat šīs baumas runā par to, ka jau nākamā gada pirmajos mēnešos gaidāmais Galaxy S11 modelis būs aprīkots ar Qualcomm Snapdragon 865 procesoru visā pasaulē… atskaitot Eiropu. Mums varētu nākties samierināties ar Exynos 990 procesoru.

Vēlreiz uzsveru, ka šīs ir baumas.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Lenoxxx

Tieši dēļ Exynos nopirku OP7PRo (Kamera labāka ka draudzenes S10)

Janis Liepins

Pēc S8 Samsung kamerām pārsteidzoši slikta attīstība. Samsunga veikalings gan apgalvo pretējo, bet reālos testos (īpaši lowlight) rezultāti krietni atpaliek pat no lētākiem rivāļiem (piem. Xiaomi)

KKTK

Kāda ir vēsture? Tad Eiropa hlamsungam bija tik tāds testu poligons, lai patrenētos procesoru ražošanā?