Samsung varbūt arī ne pārāk ideāli veicās ar pirmajiem Galaxy Fold viedtālruņiem, kuri nebija pārāk izturīgi. Pēcāk gan izdevās novērst daļu no Galaxy Fold viedtālruņu trausluma, bet vēl arvien ar lokanajiem ekrāniem esot jāapietas uzmanīgi.

Samsung paziņojis, ka jau šobrīd izdevies pārdot miljonu Galaxy Fold, turklāt jāatceras, ka šis viedtālrunis maksā 2000 dolāru un tā pieejamība ir ierobežota. Ja tiešām pārdoti miljons Galaxy Fold, tas varētu norādīt uz pamatīgu cilvēku kāri maksāt gandrīz jebkādu naudu par kādu jaunu vēsmu tik vienmuļajā viedtālruņu izskatā.

Motorola plāno piedāvāt Razr lokano modeli jau janvārī. Redzēsim, kā veiksies Motorola ar lokanajiem ekrāniem, jo Razr izskatās pēc pārdomāta dizaina viedtālruņa ikdienai, kamēr Galaxy Fold ir drīzāk tukls planšetdators.

Motorola Razr maksās no 1500 dolāriem, tas saņems 16 megapikseļu galveno kameru, kā arī viedtālrunim būs ārpusē izvietots skārienekrāns, līdzīgi kā aptuveni 10 gadus senajos Motorola Razr telefonos mazais ekrāns rādīs pulksteni un paziņojumus. Jaunajā Motorola Razr ar ārējo ekrāniņu varēsi arī kontrolēt mūziku un ekrāniņš palīdzēs uzņemt pašiņus.

Papildināts (14.12.2019): Izrādās, ka Samsung prezidents ir saputrojies savos izteikumos un šī ziņa vēl nav patiesība.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
8 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Rūdolfs Rancāns

Neticu.

mcLays

Fake news, ziņa atsaukta kā nekorekta, patiesos pārdošanas rādītājus neizziņo.

Kristaps Skutelis

Jā, šobrīd tiešām ir tāda informācija: https://www.androidcentral.com/samsung-probably-didnt-sell-million-galaxy-folds-after-all

Rakstu palabosim.

digitalk

varbūt Samsung rēķina katru pārdoto kā divus, jo to viegli pārlauzt uz pusēm?

Tulks

Virsraksts izskatās pēc lēta google translate, piedod😂

Kristaps Skutelis

Kāds ir tavs piedāvātais variants?

Neesmu robots

Ir tāds simbols, kas saucās semikols.

Kristaps Skutelis

Un tieši kur tu to gribi iespraust? :)