AnTuTu izziņojis uzreiz divu Top 10 viedtālruņu veiktspējas testu rezultātu apkopojumus – šoreiz pagodināti ne tikai flagmaņi, bet otrā topā iekļauti arī vidējās klases viedtālruņi, kas ir patīkama pārmaiņa pret ierastajiem veiktspējas topiem.

AnTuTu topu veidošanai dati vākti no 1. līdz 30. novembrim.

Flagmaņu līderis ir ASUS ar ROG Phone II, tam seko OnePlus un Realme modeļi. Turklāt novembra mēneša rezultāti ļoti atšķiras no iepriekšējiem AnTuTu topiem, kur pārsvarā augstus rezultātus uzrādīja Ķīnas viedtālruņu modeļi. Tiesa, lielais vairums no Top 10 modeļiem tāpat būtu dēvējami par ķīniešiem, bet pie mums gana zināmiem un pat nopērkamiem ķīniešiem.

Vidējās klases topā dominē Redmi Note 8 Pro (Helio G90T procesors), Oppo Reno2 (Snapdragon 730G), kam seko  Xiaomi Mi 9T un Samsung Galaxy A80 (Snapdragon 730 procesors). Tālāk seko viedtālruņi ar Snapdragon 710 un 712 procesoriem, bet topu noslēdz Snapdragon 675 procesora modelis pēdējās divās topa vietās.

Arī vidējās klases topā vairs nav daudzu maz zināmo ražotāju, kas liek domāt, ka AnTuTu varētu būt izskaudis iespēju mānīties ar veiktspējas testu rezultātiem.

AnTuTu norāda, ka Top 10 iekļūst tikai viedtālruņi ar jaudīgu procesoru, kā arī ar UFS atmiņu. Ideālā gadījumā viedtālrunim būtu jābūt aprīkotam ar dual-channel UFS atmiņu, kas būtiski uzlabo veiktspējas testu rādītājus.

Reklāma

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Alvis Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Alvis
Viesis
Alvis

Jauki, ja Samsung klientu apkalpošanas centra darba laiki svētkos un ikdienā būtu pamanījuši ka man ir aktīva atpūta un izklaide pasākumu organizēšana atribūtika ir tikai loģiski ka stresa situācijās kad jau paveiksies tad jau labāk ierīt kādu no viņām nebija iespējams.