ASUS bija viens no pirmajiem viedtālruņu ražotājiem, kas paspēja izlaist augsti novērtētu, jaudīgu un gandrīz pat ērti ikdienā lietojamu viedtālruni spēlītēm ROG Phone. Ne tik labi ir veicies ar ROG Phone pirmās paaudzes atjauninājumiem.

ASUS ROG Phone iznāca 2018. gada oktobrī ar Android 8.1 Oreo operētājsistēmu, bet tā arī līdz šim mirklim ROG Phone nebija ticis pie Android operētājsistēmas atjauninājuma. Protams, jāņem vērā, ka ROG Phone saņēmis pāris gandrīz unikālas iespējas, kas uzlabo spēlīšu dzenāšanu, bet ROG Phone bija gana dārgs (128 GB versijas starta cena bija 899 dolāri), tāpēc kavēšanās ar atjauninājumu piegādi ir kā minimums nosodāma.

ASUS ROG Phone ir Snapdragon 845 procesors, kuram palielināta takts frekvence no standarta 2.8 GHz līdz 2.96 GHz. Viedtālrunim ir 6.0 collu AMOLED 2160 x 1080 ekrāns ar HDR atbalstu, turklāt ekrānam ir 90 Hz attēla atsvaidzes ātrums. ASUS ROG Phone saņēmis 8 GB RAM un tam ir 4000 mAh akumulators.

ASUS šobrīd uzsācis ROG Phone 2 modeļa Android 10 operētājsistēmas beta testus. Diez vai Android 10 operētājsistēma gaidāma pirmās paaudzes ROG Phone.

Reklāma

2
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
NiksEinis Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Einis
Viesis
Einis

Esat šo brīnumu rokās turējuši un testējuši? Tas aizmugures dizains ir kā protektors, vai tam vēl pa virsu jāliek protektors?

Niks
Viesis
Niks

Es Android 10 pirms 2 vai 3 mēnešiem jau dabūju 😆