Microsoft tikko uzsācis izsūtīt bezmaksas Windows 10 November 2019 Update atjauninājumu, kas tavā datorā nonāks, visticamāk, tuvāko pāris nedēļu laikā. Atjauninājumu saņemsi automātiski ar Windows Update iebūvētā rīka palīdzību vai arī vari to uzstādīt manuāli.

Windows 10 uzskatāms par servisu, tāpēc visi atjauninājumi tiek solīti bez maksas arī nākotnē. Šobrīd jau piegādāti vairāki atjauninājumi: November Update, Anniversary Update, Creators Update, Fall Creators Update, April 2018 Update, October 2018 Update, un May 2019 Update. November 2019 Update ir astotais atjauninājums pēc kārtas.

Dikti sapriecāties par November 2019 Update gan nevajadzētu, jo Microsoft šoreiz strādājis pie mazāk redzamiem sistēmas pieslīpējumiem. Lietotājam būs pieejama uzlabotu paroļu atjaunošanas iespēja, trešo pušu digitālie balss asistenti būs aktivizējami arī slēgekrānā, no Taskbar uzreiz būs veidojami kalendāra ieraksti, OneDrive datu krātuve spēs sīkāk parādīt saturu, kā arī būs uzlabota File Explorer meklēšanas funkcija.

Microsoft bija plānojis, ka Windows 10 būs uzstādīts 1 miljardā datoru jau divus līdz trīs gadus pēc Windows 10 iznākšanas, bet šobrīd vēlme atstumta uz nākamo gadu. Šī gada septembrī Windows 10 darbināja 900 miljonus datoru, kā arī augustā Windows 10 sasniedza 50% datoru operētājsistēmu tirgus daļu.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
15 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Eezels Dumais

atjauninājums bez maxas! ej tu nost! nevar būt!

Black

Vai tad kaut kad ir bijis savādāk?!

Eezels Dumais

nē tak! tāpēc arī brīnos kāpēc īpaši un vairākkārt uzsvērts.

KasparsB

tak rakst copy/paste tulkojums.. bez fantāzijas, tik varēja jau pielikt tekstu no oriģinālā avota vairāk.. savādāk kaut kā baigi sausi, bez entuazisma, ne gluži kursors stilā.

KasparsB

vispār jau paspaidot pogu pārbaudīt atjauninājumus iekš windows update tas atjauninājums arī atnāk.. tiesa 2os posmos 1) kā kumulatīvais updeits 1903, 2) pēc tam ar ieslēgšanas paku tiek ieslēgtas 1909 fīčas (kas arī saucas lielais novembra updeits) :D

Ja kas, pats neizjūtamākais no visiem līdzšinējiem…

Krotow

Pietiekami jūtams pat netehniķiem – ar meklēšanas lauku pa pustaskbaru :)

Einis

Tas meklēšanas lauks taču bija jau pie iepriekšējā update.

Kas attiecas uz to meklēšanas lauku. Nu i nafig tāds vajadzīgs – uzspied start un raksti. Kur problēma?

KasparsB

tas lauks ir samazināms un izslēdzams, kur problēma?

Krotow

To pastāsti tiem, kuri rīta agrumā ar zvanu pamodina un jautā “akastastādsmanteparādījās#$@%^&?!?!”.

KKTK

Baumo, ka WSL2 beidzot griežas labā ātrumā.

Krotow

Tikai 25 gadi pagāja līdz arī Microsoft iemācījās, kādai jābūt pareizai konsolei.

banans

Man jau rādas pie ‘optional updates’

Krišiņš

Ir 4 gadi pagājuši kopš w10 iznākšanas, Kortana joprojam atpazīst tikai 8 valodas un kortana ir oficiāli pieejama tikai 13 pasaules valstīs. (Pat krieviski/krievijā nav.)
Kā viena no galvenajām lielo updeitu fīčām – PIELIKUŠI JAUNUS EMOJI!!!

RLY?!???!!!?!? o_0
Tas ir tas, kas lielajā updeitā tiek uzlabots windowsā………………

KKTK

Man šķiet, ka emoji ir tas līmenis līdz kuram tu saproti datorus: https://docs.microsoft.com/en-us/windows-insider/at-home/Whats-new-wip-at-home-20h1

123

ne-insider tagad saņēma tikai 1909, nevis 20h1 versiju, līdz ar to nav wsl2, un ir minor izmaiņas vizuāli, un šis tas pamainīts under-the-hood