Linus Tech Tips ar vairāk nekā 9 miljoniem sekotāju ir viens no skatītākajiem tehnoloģiju jūtūberiem, kas pats arī lieliski saprot tehnoloģijas un produktus par kuriem savos video stāsta. Linuss kopā ar komandu jau vairāk nekā 10 gadus regulāri informē par jaunākajām datoru jomas tehnoloģijām un viņa sagatavotais saturs ir interesants ne tikai pilnīgiem cipargalvām, bet arī tiem, kas vēl tikai vēlas uzbūvēt savu pirmo galddatoru. Absolūti rekomendējams saturs!

Vienā no jaunākajiem Linus Tech Tips video ir redzams Latvijā izstrādātais MikroTik CRS312-4C+8XG-RM tīkla komutators. Linuss to ir izvēlējies savas lieliskās cenas/iespēju attiecības dēļ, jo bija meklējis pieejamu 10 gigabitu Ethernet tīkla komutatoru, kuru izmantot mājās. Jā, viņam mājās ir 10 gigabitu tīkls starp serveru telpu un datoriem/multimediju ierīcēm. Noskaties video un uzzini, ko viņš domā par šo MikroTik produktu.

Reklāma

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
9 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Jānis Rubļevskis

“Terrible naming” :D Un tas ir taisnība – mikrotikiem nosaukumus vajadzētu domāt PR nodaļai nevis tehniķiem.
Jāatzīst, ka uzreiz pamanīju pēc smukās kastītes – tā viņiem izdevusies :)

digitalk

terrible naming? tas nav ikdienas konsumera produkts, tādus meklē pēc fīčām katalogā, tāpat kā lielāko daļu serveru, pamatplašu utt.
nosaukumā ir iekļauta tehniskā specene. zinošie sapratīs, Linus ir vāvulis.

digitalk

tad man jājautā vai tu zini vārda “vāvulis” nozīmi, ja tu pretstati to vārdiem “normāls čalis”? viens otram nekādi netraucē.

KKTK

Nu balss tembris viņam ir neciešams. Un tā grābstīšanaš ap kabatu arī vēl jo projām eksistē?

digitalk

es biju parakstījies uz LTT apmēram gadu, līdz viņš un viņa komanda pavisam apnika — pārāk daudz “ūdens”, reklāmu un garlaicīgu tēmu. no viņa komandas sakarīgākais ir Entonijs.

Es neesmu drošs, ka gribētu skatīties jūtūberi, kas nerunā :D
https://youtu.be/f2k17LhD6_U
https://youtu.be/VJ1Hv339CgQ

digitalk

es necīnījos, tie piemēri jau tāpat ir izņēmumi no likuma :)
LTT veidīgos regulāri neskatos, lielākoties tur nav nekā noderīga vai izklaidējoša. es neprotu kaut ko “skatīties” fonā, tāpēc 15 min. video ir bezjēdzīgs mana laika patēriņš, ja es to pašu varu izlasīt pa diagonāli minūtes laikā. video vispār nav diezko pateicīgs formāts info uzņemšanai, pārtinas smagnēji, buferējas utt.