Linus Tech Tips ar vairāk nekā 9 miljoniem sekotāju ir viens no skatītākajiem tehnoloģiju jūtūberiem, kas pats arī lieliski saprot tehnoloģijas un produktus par kuriem savos video stāsta. Linuss kopā ar komandu jau vairāk nekā 10 gadus regulāri informē par jaunākajām datoru jomas tehnoloģijām un viņa sagatavotais saturs ir interesants ne tikai pilnīgiem cipargalvām, bet arī tiem, kas vēl tikai vēlas uzbūvēt savu pirmo galddatoru. Absolūti rekomendējams saturs!

Vienā no jaunākajiem Linus Tech Tips video ir redzams Latvijā izstrādātais MikroTik CRS312-4C+8XG-RM tīkla komutators. Linuss to ir izvēlējies savas lieliskās cenas/iespēju attiecības dēļ, jo bija meklējis pieejamu 10 gigabitu Ethernet tīkla komutatoru, kuru izmantot mājās. Jā, viņam mājās ir 10 gigabitu tīkls starp serveru telpu un datoriem/multimediju ierīcēm. Noskaties video un uzzini, ko viņš domā par šo MikroTik produktu.

9
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
8 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
digitalkKristaps SkutelisKKTKJānis Rubļevskis Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Jānis Rubļevskis
Member
Jānis Rubļevskis

“Terrible naming” :D Un tas ir taisnība – mikrotikiem nosaukumus vajadzētu domāt PR nodaļai nevis tehniķiem.
Jāatzīst, ka uzreiz pamanīju pēc smukās kastītes – tā viņiem izdevusies :)

digitalk
Member
digitalk

terrible naming? tas nav ikdienas konsumera produkts, tādus meklē pēc fīčām katalogā, tāpat kā lielāko daļu serveru, pamatplašu utt.
nosaukumā ir iekļauta tehniskā specene. zinošie sapratīs, Linus ir vāvulis.