Razer izlaidis divas bezvadu datorpeles, kas paredzētas spēļu entuziastiem, solot stabilu un ļoti ātru bezvadu savienojum. Razer Basilisk X HyperSpeed un Basilisk Ultimate peles papildinās jau esošo Razer Basilisk datorpeļu sēriju, piedāvājot jaunas bezvadu tehnoloģijas.

Razer HyperSpeed bezvadu savienojums tika izziņots kopā ar Razer Viper Ultimate peli, ražotājs sola, ka HyperSpeed bezvadu savienojums nodrošina 195 nanosekunžu aizturi, kamēr citi industrijas pārstāvji nodrošina aptuveni 270 nanosekunžu aizturi.

Reklāma
Basilisk Ultimate

Basilisk Ultimate datorpele saņēmusi Focus+ 20 000 DPI optisko sensoru, kas nodrošina 99.6% precizitāti, kā arī Basilisk Ultimate datorpelei ir optiskie slēdzīši, ar tiem tiek panākta ļoti augsta pogas piespiediena noteikšanas precizitāte un ilgmūžība, jo nenākas izmantot fiziskus kontaktus. Basilisk Ultimate datorpelei ir 11 pogas, regulējama DPI izšķirtspēja, pielāgojams izgaismojums un Razer Mouse Dock peles uzlādei.

Basilisk X HyperSpeed

Basilisk X HyperSpeed ir nedaudz zemākas klases datorpele, kas arī saņēmusi to pašu HyperSpeed bezvadu savienojumu, bet Basilisk X HyperSpeed ir 16 000 DPI optiskais sensors. Basilisk X HyperSpeed izmanto mehāniskus slēdzīšus, toties šī datorpele prot izmanto arī Bluetooth savienoju, lai taupītu izmantoto AA bateriju enerģiju.

Basilisk Ultimate

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Guntars K

Zem īkšķa balsts nekad nebūs paredzēts datorspēlēm. Un katrā ziņā absolūti nederīgs šūteriem – viņš traucē “ķert pikseļus”.

digitalk

cilvēki peles tur dažādi un šūteri nav vienīgā spēļu kategorija.