ASV prezidents Donalds Tramps pazīstams ar skaļiem izteikumiem Twitter mikroblogošanas vietnē. Šoreiz Tramps izteicis ierosinājumu Apple vadītājam Timam Kukam atgriezt viedtālruņos Home pogu, jo tā ir labāka par žestu ievadi.

Tiek pieļauts, ka Tramps nesen nomainījis savu novecojušu iPhone 8 pret šī gada iPhone 11 sērijas modeli, kas arī licis izteikties par iPhone pogas nepieciešamību. Sagaidāms, ka Trampam kaut kad visai tuvā nākotnē būs iespēja iegūt īpašumā iPhone 8 izskata viedtālruni ar būtiski jaunāku iPhone modeļu tehnisko specifikāciju – iPhone SE 2.

Reklāma

Baumas norāda, ka Apple gatavo arī lētāku iPhone viedtālruni, kas varētu saņemt iPhone SE 2 nosaukumu. Par iPhone SE 2 tiek baumots jau ilgi (vismaz gadu vai pat ilgāk), bet tā arī lētais iPhone oficiāli nav izziņots. Iespējams, iPhone SE 2 nosaukums būs iPhone 8S, jo viedtālruņa pamatā tiks izmantots 2017. gadā iznākušais iPhone 8. iPhone SE 2 no iPhone 8 pārmantos 4.7 collu ekrānu, kā arī Touch ID, bet Face ID varam negaidīt iPhone SE 2.

Sagaidāms, ka iPhone SE 2 saņems svaigāku procesoru – A12 Bionic vai pat šī gada A13 Bionic. Tāpat viedtālrunis saņemšot ne mazāk par 128 GB atmiņu, bet tas būs pieejams ar 3 GB RAM. Veikalu plauktos iPhone SE 2 nonāks ne ātrāk par 2020. gada pavasari.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
16 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Janis

“Tāpat viedtālrunis saņemšot ne mazāk par 128 GB atmiņu…”

Vaitad autoram *tiešām* liekas ticams, ka budžeta iphone modelis sāksies ar 128GB, kamēr visi iPhone 11 modeļi sākas ar 64GB (pat 11 Pro Max pa 1100€ (kas ir noziegums pret patērētājiem))?

wils

Kā telefona cena var būt noziegums? Nepatīk, nepērc. Visu nosaka pieprasījums.

edza

Ne par to ir stāsts viņa komentārā.

wils

Viss rakstā minētais IR baumu līmenī. Nekas nav akmenī iecirsts, tāpēc jo vairāk par to”cepties” neredzu jēgu.

Janis

“cepiens” bija garāmejoša piebilde par 64GB atmiņu 1100€ vērtā ierīcē, tā nebūt nebija galvenā doma manā komentārā. Paturpinot domu, šādu nekaunību es sauktu par noziegumu (nejau burtiskā nozīmē), bet acīmredzami apple var atļauties šādi izturēties pret saviem klientiem, tie ir gatavi paciest daudz ko (nesāksim runāt nemaz par macbookiem…)
Bet mans komentārs bija par pavisam ko citu, un tas tā kā acīmredzams, ja izlasa vēlreiz.

digitalk

@wils tad jau jāsāk ar to, ka raksts sākas ar klikbaita meliem x2 — Tramps neko negaida no iPhonēm un vēl jo mazāk ierosina.

Peerkons

Un šis ir labākais teikums šajā rakstā – Sagaidāms, ka Trampam kaut kad visai tuvā nākotnē būs iespēja iegūt īpašumā iPhone 8 izskata viedtālruni…
Nu forši, mums visiem prieks par viņu. Kā var kaut ko tādu var izdomāt uzrakstīt…

Jānis Rozenšteins

Pag ko? ASV prezidents Tramps lietos Ķīnā ražotu iphone? Tiešām?

wils

Ir jau vēl Indijā un, ja nemaldos, Vjetnamā vai citur DA āzijā taisās.

Jānis Rozenšteins

Indijā šobrīd ražo iphone 6/6s un iphone XR. Un tas galvenokārt tādēļ, ka ievedot no Ķīnas stājas spēkā 25% ievedmuita un tad iphone nav cerību cīnīties par Indijas tirgu.
Vēl ražo Taivānā un Filipīnās, bet visi jaunie flagmaņi nāk no Ķīnas

Agris

Trampam pats Kuks atnāk uz mājām un acu priekšā saskrūvē 😉

digitalk

smieklīgākais, ka viņš to pat fiziski nav spējīgs izdarīt bez kravas auto ar aparātiem, lai gala skrūvējums atbilstu pašpasludinātajiem “āboļu standartiem” — tā vismaz ābolis stāsta, ka remontnieks no malas to nevarot izdarīt ;)

trel

Virsraksts tiešām ir nekorekts. Nekur nav manāma informācija no Trampa, ka viņš gaida Iphone SE2 iznākšanu. Viņš tikai izteicās, ka poga ir labāka par žestiem. Virsrakstu vajag labot!

Kristaps Skutelis

Es par to padomāšu.

Gastons Gašpuitis

Ja šitā turpināsies tad foršais kursorslv pārvērtīsies par kārtējo tvnet tipa drazu.

Rēcīgi

Apple vai iPhone – rakstam padsmit vai pat desmitiem komentāru! Neviens nav vienaldzīgs, jo īpaši Androīdisti! :D