Nevar noliegt, ka ir ļoti patīkami turēt rokās augstas kvalitātes produktu kā Apple iPhone, īpaši jaunos 11 un 11 Pro modeļus. Taču paskatoties uz telefona cenu, bieži vien rodas jautājums vai man to patiešām vajag?

Uz šo jautājumu atbildi un risinājumu ir radījuši mūsu Āzijas kaimiņi, kuru izdomai nav robežu. Vietnē Ebay iespējams iegādāties speciālas viltus kameru vāciņus, kuri padarīs jau esošos iPhone XR, iPhone X un Xs un to Max modeļu versijas līdzīgus nesen kā izlaistajiem.

Reklāma

Princips ir pavisam vienkāršs, jo vāciņi attiecīgi izskatās kā divu lēcu kamera jaunajos iPhone 11 modeļos vai kā trīs lēcu kamera iPhone 11 Pro gadījumā. Tātad atliek attiecīgo “viltus” kameru uzlikt uz jau esošās, un jūsu telefons iegūs trendīgo taisnstūra izbīdījumu un izskatu kā svaigākajiem ābolīšiem.

Protams, netiek aizmirsts par telefonu īsto kameru darbību, tā paliks tāda pati kā iepriekš. Patiesībā jau viss būs kā iepriekš, taču tā svarīgā telefona mugurpuse, kura spēj celt pašapziņu, tiks izmainīta.

Produkts tiek piedāvāts dažādās krāsas, lai to būtu iespējams pielāgot iPhone piedāvātajām krāsām. Var novērtēt, ka ražotājs ir piedomājis pie detaļām, radot šo ģeniālo risinājumu.

Cik tad no mums gan ikdienā pamanītu šādas viltības? Jāatzīstas, man kā detaļu cilvēkam pietiekami ātri noprotams iPhone modelis, un ar šādu risinājumu mani varētu apmuļķot.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
11 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Jānis

Drausmas, kādam bomzim jābūt, lai tādu lietotu?

Jānis

Vienīgi tas, ka titulbilde un otrajā ebay linkā visas bildes izņemot pēdējo ir fake un maldinošas.
Un īstajā (pēdējā) bildē izskatās tā – ne visai forši, salīdzinoši patālu no reālā iphone 11 pro.
Bet nu jā, ko tik neizdomā

Opis

Malači. Vismaz daļa cilvēku iepirks uzlīmes un neskries pirkt jaunu trubu.

Madara Saule

a kā tumsā spīdinās ceļu līdz tualetei? gaismas diode tak aizsegta tiek…

Jānis

Nekas nav aizsegts, atver otro linku un paskaties pēdējo bildi.
Titulbilde ir apmāns

Gastons Gašpuitis

Nopērkot šādu uzliktu Tu apmānīsi nevis citus, bet gan pats sevi.

Krotow

Vietās kur dzīvojošie īstus iPhone paši nav redzējuši, šāda krāpšanās nereti iet cauri tīri labi. Joprojām pietiek ar sirdsapziņu neapgrūtināto un nezinīšu, kurus šādi var paķert uz muļķa. Ja pāris dolārus vērts vāciņš ļauj dabūt kādu veiksmīgu “darījumu” vai nocopēt zaķi vakaram, tad jau ir vērts :D

anon

Vēl jau tas, ka šī uzlīme pildīs īstās kameras aizsardzības funkciju, mazinot iespēju to traumēt tieši