Eiropas Komisija varētu tuvākajā laikā izziņot izmeklēšanu pret Apple, jo Apple Pay maksājumu serviss uzskatāms par konkurenci ierobežojošu. Faktiski konkurenci ierobežo Apple uzstādītais NFC savienojuma modulis, jo tas apkalpo tikai pie Apple Wallet piesaistītās maksājumu kartes.

Nebūs nekāds brīnums, ja Eiropas Komisija tiešām pieķersies pie Apple maciņa patukšošanas ar pamatīgiem sodiem, kā arī Apple varētu nākties atvērt savu NFC tehnoloģiju izmantošanai kopā ar citiem digitālajiem maksājumu servisiem un digitālajiem makiem.

Konkurenti jau esot sūdzējušies, ka Apple atsakās pielaist Apple Wallet izmantošanai citus maksājumu servisus, tādējādi Apple viedierīču pircējus uzreiz piesaistot tikai Apple izdevīgiem maksājumu nodrošināšanas veidiem.

Nekāda oficiāla izmeklēšana nav uzsākta, bet Tima Kuka paziņojumam, ka Apple Pay aug ātrāk par PayPal, noteikti būs atbalss Eiropas Komisijas gaiteņos.

Reklāma

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
DMG Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
DMG
Viesis
DMG

Ko vajag, to vajag. Man vairāk interesē, kur visa šī nauda vēlāk nonāk. Nevaru atrast nevienu izskaidrojošu avotu. Viņa tiek sadalīta starp dalībvalstīm vai aiziet kaut kādā kopējā makā?