Web Analytics
More
  Reklāma

  Eiropas konkurences uzraugi grasās paplucināt Apple Pay un Apple NFC izmantošanas taktiku

  Jaunākie raksti

  Eiropas Komisija varētu tuvākajā laikā izziņot izmeklēšanu pret Apple, jo Apple Pay maksājumu serviss uzskatāms par konkurenci ierobežojošu. Faktiski konkurenci ierobežo Apple uzstādītais NFC savienojuma modulis, jo tas apkalpo tikai pie Apple Wallet piesaistītās maksājumu kartes.

  Nebūs nekāds brīnums, ja Eiropas Komisija tiešām pieķersies pie Apple maciņa patukšošanas ar pamatīgiem sodiem, kā arī Apple varētu nākties atvērt savu NFC tehnoloģiju izmantošanai kopā ar citiem digitālajiem maksājumu servisiem un digitālajiem makiem.

  Konkurenti jau esot sūdzējušies, ka Apple atsakās pielaist Apple Wallet izmantošanai citus maksājumu servisus, tādējādi Apple viedierīču pircējus uzreiz piesaistot tikai Apple izdevīgiem maksājumu nodrošināšanas veidiem.

  Nekāda oficiāla izmeklēšana nav uzsākta, bet Tima Kuka paziņojumam, ka Apple Pay aug ātrāk par PayPal, noteikti būs atbalss Eiropas Komisijas gaiteņos.

  Avotsgizmodo
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  DMG
  18.10.2019 08:43

  Ko vajag, to vajag. Man vairāk interesē, kur visa šī nauda vēlāk nonāk. Nevaru atrast nevienu izskaidrojošu avotu. Viņa tiek sadalīta starp dalībvalstīm vai aiziet kaut kādā kopējā makā?

  Reklāma